Аналіз поїздок у Житомирі від сервісу виклику авто Р

Аналіз поїздок у Житомирі від сервісу виклику авто

До Дня міста український онлайн-сервіс виклику авто Uklon проаналізував десятки тисяч поїздок жителів Житомира. Ось дані застосунку про характер та кількість поїздок:

Починаючи з вересня минулого року і до сьогодні, житомирці та гості міста проїхали більше як 7 мільйонів кілометрів та провели в дорозі 330 777 годин.

У будні дні містяни найчастіше їздять у справах у лікарні, на автовокзал та до автобусних зупинок. А от на вихідних – у торгові центри, магазини та бари.

Викликають авто і до культурних локацій, як от Михайлівський кафедральний собор, кінотеатр «Україна» та драматичний Театр ім. І. Кочерги.

При замовленні авто райдери Житомира користуються додатковими послугами, такими як «Я везу тварину» та «Водій не палить». Та все ж найчастіше житомирці вказують послугу «Кондиціонер».

Після завершення поїздки містяни рідше, але залишають чайові водіям – загальна сума залишених чайових за рік становить 461 925 гривень.

Натомість типовий водій Uklon у Житомирі за кількості днів у рік наразі виконує замовлення майже однаково із водіями в більших містах.

Окрім поїздок, житомирці користуються сервісом доставки від Uklon. Найчастіше доставляють товари та продукти з торгового центру «ОЛДІ», АТБ-Маркету та Житнього ринку.

Зазначимо, в Uklon доступна доставка малогабаритних речей, товарів та вантажів до 20 кг – до адреси та до дверей. Під час поїздки усі пакунки застраховані. Крім того, користувач може оформити повернення доставки, від якої відмовився або не зміг прийняти.

Додамо, до кінця вересня в Uklon діє знижка для нових клієнтів у Житомирі — детальніше на сайті.

Будьте першим, хто прокоментував "Аналіз поїздок у Житомирі від сервісу виклику авто"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*