Антимонопольний комітет виявив в діях АТ «Житомиробленерго» ознаки порушення законодавства

Антимонопольний комітет виявив в діях АТ «Житомиробленерго» ознаки порушення законодавства

Антимонопольний комітет почав розгляд справи у зв’язку з наявністю в діях АТ «Житомиробленерго» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це йдеться у звіті адміністративної колегії Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Зазначається, що було виявлено застосування АТ «Житомиробленерго» для споживачів, які підключені до електричної мережі основного споживача, який відноситься до споживачів першого класу напруги, тарифів на послуги з розподілу електричної енергії по другому класу напруги.

При цьому другий тариф є значно вищим за тариф на послуги з розподілу електричної енергії по першому класу напруги. Відтак вказані дії підприємства містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції (п. 2 ст. 50 та ч. 1 ст. 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції»). Як наслідок підприємство підозрюється у зловживанні монопольним становищем на ринку послуг з розподілу електричної енергії у межах території ліцензійної діяльності  АТ «Житомиробленерго».

Це призвело до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку,

– наголошують в Антимонопольному комітеті.

Наші журналісти слідкують за ситуацією, тож чим завершиться дана справа обіцяємо повідомити пізніше.

Нагадаємо також, що українців закликають економити електроенергію.

Будьте першим, хто прокоментував "Антимонопольний комітет виявив в діях АТ «Житомиробленерго» ознаки порушення законодавства"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*