Українців закликають економити електроенергію

Українців закликають економити електроенергію

Генеральний директор енергокомпанії Yasno Сергей Коваленко закликав українців протягом цього року щоденно економити електроенергію, особливо у проміжку з 19.00 до 22.00.

“Давайте так. Ви все бачили та відчували самі. Оцінювати це можна по-різному. Ми з вами можемо це оцінювати тільки через наявність світла в домівках та на виробничих майданчиках.

Що ми можемо зробити зараз? Економити споживання в пікові години. І якщо нас таких буде багато, то це спрацює. Тому. З 19 до 22 години. Кожного дня. Будь ласка економте електроенергію. Кожного дня. Увесь 2024 рік. Хай це стане звичкою,”

– наголосив Коваленко.

За словами гендиректора Yasno, лише таким чином вдасться стабілізувати критичну ситуацію з електропостачанням, яка склалася в результаті російських обстрілів.

Водночас цієї ночі ще один російський БПЛА пошкодив обладнання на одній з підстанцій «Укренерго». В результаті введені обмеження для промисловості на Дніпропетровщині. Тут через нічну атаку без енергопостачання залишаються 507 побутових та 28 юридичних споживачів. Триває процес відновлення енергоживлення. Також через попередні обстріли рашистів аварійні обмеження для всіх категорій споживачів діють на Харківщині. Тут знеструмленими залишаються ще близько 210 тисяч споживачів.

Наразі світло в домівках українців вдається підтримувати завдяки допомозі від операторів енергосистем Польщі, Словаччини, Румунії.

Нагадаємо також, що аналітики пояснили, навіщо росія атакує енергосистему України.

Будьте першим, хто прокоментував "Українців закликають економити електроенергію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*