Житомирські правоохоронці затримали підозрюваного у тяжких злочинах, який тривалий час переховувався у Польщі

Житомирські правоохоронці затримали підозрюваного у тяжких злочинах, який тривалий час переховувався у Польщі

Ще у липні 2020 року 33-річний житомирянин обманним шляхом заволодів правом на майно приватного підприємства та його власника, спричинивши при цьому значних матеріальних збитків.

За зверненням постраждалого правоохоронці відкрили тоді кримінальне провадження за ч. 5 ст. 185 (Крадіжка), ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) КК України. Однак у ході досудового розслідування фігурант перестав з’являтися за місцем проживання та уникав зустрічі з поліцейськими. Тож у 2021 році чоловікові було заочно повідомлено про підозру в учинених діяннях та оголошено його в розшук.

Встановлення місцезнаходження підозрюваного вимагало тривалого часу, адже він робив все, аби не бути знайденим, у тому числі змінив контактні телефони та значно обмежив коло спілкування.

З`ясувалося, що фігурант виїхав за кордон і протягом тривалого часу переховувався від правосуддя у Польщі. Відтак за ініціативи правоохоронців підозрюваного було затримано польськими колегами та днями екстрадовано до України.

Судом підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. По завершенню всіх процесуальних дій обвинувальний акт у провадженні буде скеровано до суду.

Нагадаємо також, що житомирського наркоділка, який більше року переховувався від правоохоронців за кордоном, знайшли та екстрадували.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські правоохоронці затримали підозрюваного у тяжких злочинах, який тривалий час переховувався у Польщі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*