Атмосфера вуличної торгівлі у Житомирі: продається все (ФОТО)

Атмосфера вуличної торгівлі у Житомирі: продається все

“Все літо вирощуємо, аби взимку було чим торгувати, – говорить один із продавців на ринку, що вже багато років стихійно розташовується по вулиці Хлібній у Житомирі. – За консервацію відповідає дружина. Вибирайте”.

Таких як цей чоловік – тут десятки. Щоранку вони їдуть з різних куточків області та везуть на продаж молочні продукти, свіжі, консервовані, мариновані та квашені овочі й фрукти, сушену зелень, лікарські трави, яблука і груші, гриби, а також є курятина, мед, свічки та інші продукти бджільництва, свіжа риба і сушена, різні коренеплоди, хрін, горіхи, квасоля, гарбузове насіння, тютюн, домашній хліб, яйця курячі й перепелині та ін.

Стільки всього, що очі розбігаються. Все це, кажуть люди, вирощують і готують самостійно, фасують звечора чи вранці, пакують і везуть на ринок, а тут виставляють на підставки, прикривають поліетеленовими пакетиками. Щось продають на вагу, шось поштучно чи стаканами.

Трохи атмосфери вуличної торгівлі у Житомирі – її настроїв та кольорів, ми спробували передати у фоторепортажі.

Переважна більшість продавців – люди старшого віку. На будь-яке звернення реагують миттєво, відповідають щиро, детально розповідаючи про асортимент і вартість, підказують, що до чого краще брати і з чим поєднати, діляться порадами як зберігати. Жвава торгівля стихає вже пообіді. До вечора стояти на тротуарі лишаються лише одиниці.

Юлія Демусь

“Образ надії та віри”: у Житомирі ветеран війни Олег Смаль представив вишиті бісером ікони (ФОТО)

Цього генія вже не зупинити: як виконавець хіта «Я живу на Польовій» запалив Тік-Ток оригінальними мешапами (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Атмосфера вуличної торгівлі у Житомирі: продається все (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*