IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Аваков показав диверсійні підпали у Чорнобильській зоні. Нацгвардія ловить диверсантів (ВІДЕО)

01 20 - Аваков показав диверсійні підпали у Чорнобильській зоні. Нацгвардія ловить диверсантів (ВІДЕО)

«Каким ублюдком надо быть, чтобы делать такое?»риторично запитує міністр внутрішніх справ. 19 квітня моніторинговий обліт зони відчуження виявив 4 диверсійні підпали на площі близько 100 кв. метрів. І Арсен Аваков вже не стримує себе у висловах: «Хорошо, что рядом были силы и удалось быстро потушить. Но… какие же сссуки!»

Буквально вчора Times.Zt.Ua припустив, що масштабні пожежі у Житомирській та Київській областях – справа рук диверсантів, якими, ймовірно, керують спецслужби Російської федерації. Принаймні, інших сторін, зацікавлених у створенні вогняного хаосу в Україні, окрім РФ – нема.

02 18 - Аваков показав диверсійні підпали у Чорнобильській зоні. Нацгвардія ловить диверсантів (ВІДЕО)

Коли Авакову увірвався терпець – він, нарешті, згадав про Національну гвардію України, яка налічує близько 60 тисяч багнетів. За словами міністра, НГУ розпочала масштабну контрдиверсійну операцію. «…тысячи наших не спят на пожаре сутками, хватают пыль и радиацию… а кто-то из-за угла… ух, попадетесь! А попадетесь точно! И штрафом уже не отделаетесь…» – пригрозив зловмисникам А. Аваков.

Слід сказати, що Національна гвардія має достатній потенціал для ефективних антитерористичних та антидиверсійних дій. Перш за все, мова йде про елітну бригаду швидкого реагування НГУ, яка базується у Гостомелі (Київська область).

Бригада, створена та оснащена за стандартами НАТО, налічує два батальйони оперативного призначення, танковий батальйон, артилерійський дивізіон та інші підрозділи. Фактично це повноцінна механізована бригада з важким озброєнням.

06 10 - Аваков показав диверсійні підпали у Чорнобильській зоні. Нацгвардія ловить диверсантів (ВІДЕО)

Окрім цього, НГУ має й інші частини високої ефективності. Наприклад, 1-шу Президентську бригаду оперативного призначення, яка базується у Вишгороді.

05 11 - Аваков показав диверсійні підпали у Чорнобильській зоні. Нацгвардія ловить диверсантів (ВІДЕО)

Ця бригада за своєю структурою нагадує армійську бригаду легкої піхоти. У її складі  – три батальйони оперативного призначення, бронеавтомобілі, артилерія, зенітні засоби та ін.

Тарас СТРІЛЬЧИКБудьте першим, хто прокоментував "Аваков показав диверсійні підпали у Чорнобильській зоні. Нацгвардія ловить диверсантів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*