Пекельні пожежі на Житомирщині та Київщині – диверсія спецслужб РФ? (ФОТО, ВІДЕО)

Перші натяки на це стали з’являтися ще 18 квітня. А 19 квітня керівник МВС Арсен Аваков вже прямо заявив про навмисні підпали. Їх громадська уява приписує або волоцюгам, яким нічим зайнятися – або місцевим селянам з невисоким IQ, які палять траву для «кращого врожаю» кормових культур. Але подивіться уважно на динаміку пожеж у Зоні відчуження 17 та 18 квітня. Чи не забагато у нас бомжів та недоумків? І чи не занадто вони організовано обклали вогнем ЧАЕС та об’єкт «Укриття»?

Масштабні пожежі у «чорнобильській зоні» привели до того, що 18 квітня 2020 року Київ став найбруднішим містом світу. Обігнавши Шеньян, Пекін, Джакарту, Ханой та інші традиційно брудні міста Азії. Теж випадковість?

Ми пам’ятаємо, як жахливо нещодавно вигоріла Австралія. Але це сталося в умовах спекотного і надзвичайно сухого австралійського літа. Тотальний вогняний погром Полісся відбувається не влітку при +30С – а у квітні. З його холодними і вологими ночами. Чому раптом?

Днями поліція затримала двох мешканців Ірпеня. Ці типи підпалили сухостій на березі річки Ірпінь. У ближньому передмісті столиці України, яка вже й так задихається. І виправдати це якимись сільськогосподарськими міркуваннями не можна – бо палії безмежно далекі від сільського господарства. Вони геть не схожі на «бомжів», «тупих селян», «жадібних фермерів», «чорнобильських сталкерів» чи «роззявлених дауншифтерів», яким українські ЗМІ зазвичай приписують авторство підпалів.  

За даними поліції, мутні типи підпалили берег річки – і виклали відео в Інтернет. Ніби відзвітувавши перед замовником. При цьому вони передбачливо зняли номери зі своїх скутерів, щоб їх не могли опізнати і затримати. Якщо це не класична диверсія – то що тоді?..

Втрачені тисячі гектарів лісів. Горять приватні садиби. Київ став зоною екологічного лиха. Це вже не дзвіночок – а набатний дзвін про те, що справою мусить займатися не поліція, а Служба безпеки України. Вкупі з Радою національної безпеки та оборони України.

Немає жодних сумнівів, що підпали навмисні і системні. Якщо вони мають спільного організатора – то замовника слід шукати в межах однієї безкінечно «дружньої» до нас держави. Яка веде проти України неоголошену війну на знищення, починаючи від Тузлівської кризи 2003 року.     

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Пекельні пожежі на Житомирщині та Київщині – диверсія спецслужб РФ? (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*