Моторошні істоти-2: автор матеріалу помилився і приносить вибачення «Житомирводоканалу»

Нагадаю, у матеріалі йшлося про те, що у моїй квартирі завелися істоти, походження яких я не зміг визначити. Оскільки завелися вони у стоячій воді і поводилися, як водні тварини – плавали, пірнали тощо – я припустив, що вони потрапили у квартиру разом з водою. Яку подає у міські водогінні мережі КП «Житомирводоканал».

На щастя, є люди, які знаються на біології краще за мене. У коментарях під матеріалом вони зауважили, що «моторошні істоти» – це личинки комарів. Самка комара відклала яйця у воді, яку я відстоював для поливу вазонів. З них розвилися личинки. Саме так і виникли ці «монстри». Я вдячний за оперативну реакцію Ларисі Михалюк, Олі Бусинці, Олені Турченко та іншим читачам, які вказали на помилку. Я справді ніколи не бачив раніше цих істот у природі – і тим більше ніколи не бачив їх у власній квартирі.  

Звичайно, «Житомирводоканал» не несе і не може нести відповідальності за те, що комаха вивела потомство у воді, яку підприємство доставляє городянам. Я хочу принести вибачення «Житомирводоканалу» та особисто його директорові Андрієві Нікітіну за цей казус. А. Нікітін має повне і безперечне право висловитися на цей предмет на сторінках Times.Zt.Ua, оскільки його прізвище згадувалося у матеріалі.

А я особисто, як і два дні тому – закликаю житомирян своєчасно оплачувати рахунки за комунальні послуги, в тому числі й від «Житомирводоканалу». Оплачувати, незважаючи на карантин, економічний колапс та нестачу грошей. Інакше міську комунальну сферу очікує тотальний занепад і крах. І те, що допомагає нам вистояти у складні часи – вода, електроенергія, газ – просто зникне.   

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Моторошні істоти-2: автор матеріалу помилився і приносить вибачення «Житомирводоканалу»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*