Аваков прийняв рішення звільнити керівника ГУ Нацполіції в Житомирській області (ВІДЕО)

a4dc8b41324585cf79731bdce94c93ae 777x437 - Аваков прийняв рішення звільнити керівника ГУ Нацполіції в Житомирській області (ВІДЕО)

Арсен Аваков поставив жорсткі умови щодо кадрових змін в Головних управліннях Нацполіції декількох областей: до кінця дня очікує від Князєва пропозицій по заміні кадрів.

Так, згідно слів Міністра внутрішніх справ держави Арсена Авакова, він прийняв рішення про звільнення начальників управлінь Національної поліції в Житомирській, Львівській, Запорізькій та Закарпатській областях.

Своє рішення міністр оголосив сьогодні, 23-го серпня, на розширеному засіданні колегії МВС.

Аваков наголосив, що у вищевказаних регіонах дуже високий рівень нерозкритих злочинів, а керівники поліції “горять” на вимогах та отриманні хабарів. Згідно статистики, повідомлення про підозру у хабарництві отримали 69 представників правоохоронних органів, кожен 5-ий з яких займав керівні посади.

“Нам потрібні і кадрові, і структурні зміни. Я ще раз підкреслюю: я приймаю рішення про звільнення керівників главків Львівської, Закарпатської, Запорізької і Житомирської областей. Прошу відповідних офіцерів після засідання колегії зайти до мене для вирішення питання подальшого проходження служби”, – наголосив Аваков.

Більше у відео:

Колегія МВС щодо аспектів діяльності органів системи МВС

#наживоКолегія Міністерства внутрішніх справ щодо аспектів діяльності органів системи МВС

Posted by МВС України on Friday, 23 August 2019

Нагадаємо, що скандально відомого очільника КП “ЖТТУ” Євгенія Демчика звільнили з посади.


Будьте першим, хто прокоментував "Аваков прийняв рішення звільнити керівника ГУ Нацполіції в Житомирській області (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*