Управління Держпраці розслідуватиме аварію, у якій зіткнулась «швидка» та Hyundai і травмувались 8 людей | Times ZT

Управління Держпраці розслідуватиме аварію, у якій зіткнулась «швидка» та Hyundai і травмувались 8 людей

Фото: UA:Житомир

Фахівці управління Держпраці у Житомирській області сформували комісію, яка проведе спеціальне розслідування аварії, яка сталася 8 грудня на перехресті вулиць Домбровського та Івана Мазепи.

Відповідну інформацію опублікувало управлінням Держпраці на офіційному сайті.

Представники управління зазначили, що «швидка» транспортувала  з увімкненими спецсигналами хвору дитину у міську лікарню. За словами прес-офіцера обласної поліції Алли Ващенко, швидка рухалась на червоне світло. Hyundai не поступився медикам дорогою і вони разом врізались в будинок. Також Алла Ващенко зазаначила, що травми отримали восьмеро людей.

У коментарі UA:Житомир головний лікар обласної лікарні Богдан Леськів розповів, що станом на ранок 11 грудня четверо травмованих у ДТП перебували у реанімації. Троє з них у задовільному стані, один – у важкому. А завідувач відділення травматології першої міської лікарні Дмитро Гаєвський повідомив, що одного з травмованих уже виписали, інший – у стабільному стані.

Фото: UA:Житомир

Фото: UA:Житомир

Фото: UA:Житомир

Фото: UA:Житомир

Фото: UA:Житомир

Будьте першим, хто прокоментував "Управління Держпраці розслідуватиме аварію, у якій зіткнулась «швидка» та Hyundai і травмувались 8 людей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*