Авіакатастрофа на Житомирщині: імена і фото трьох загиблих пілотів

25 серпня в небі Житомирщини сталася авіакатастрофа, у якій загинуло троє бойових пілотів 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр Повітряних Сил ЗС України».

Зазначається, що під час повномасштабної російської агресії кожен з них був задіяний до виконання повітряних операцій із захисту України, зокрема тактичних завдань на Східному та Запорізькому напрямках.

Імена та прізвища загиблих пілотів

Майор В’ячеслав Мінка (мешкав на Київщині). Повернувся в авіацію у 2015 році, коли російський агресор напав на Україну. З початком повномасштабного вторгнення мав понад 200 годин нальоту. Був досвідченим пілотом бригади, технічно підготовленим. Знався на різних типах літаків, значну частину служби присвятив інструкторській справі.

Майор Сергій Проказін (проживав на Полтавщині). 24 роки життя присвятив авіації: від льотчика – до заступника командира бригади. З 2022 року мав понад 100 годин бойових польотів. 

Капітан Андрій Пільщиков (родом з Харкова), позивний «JUICE». 8 років життя присвятив авіації. З початком великої війни мав понад 500 годин нальоту. Зокрема, під час виконання бойових завдань в складних умовах обстановки. Здобув низку державних та відомчих нагород. Активно виступав у західних медіа, зокрема в питанні надання Україні сучасних літаків F-16.

Нагадаємо, США прискорять надання дозволів іншим країнам на передачу F-16 Україні.

Будьте першим, хто прокоментував "Авіакатастрофа на Житомирщині: імена і фото трьох загиблих пілотів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*