У Раді готують ще один штраф для водіїв авто: за що каратимуть

У Раді готують ще один штраф для водіїв авто: за що каратимуть

У Верховні Раді запропонували встановити адмінвідповідальність за дрифтування. Зокрема, йдеться про штраф у розмірі 8 500 грн. Текст законопроєкту під № 9642 оприлюднено на сайті Верховної Ради.

«У разі повторного вчинення дрифту протягом року передбачається збільшення штрафу до 17 тис. грн та позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до року», – йдеться у повідомленні.

Зміни передбачають, що умисне здійснення водієм керованого заносу (так званого дрифту) всупереч ПДР тягне за собою накладення штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, особа позбавляється права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до року.

Зазначимо, що під умисним керованим заносом йдеться про навмисне виконання маневрів водія, що призводять до заносу осі транспортного засобу під час швидкісного повороту.

Нагадаємо, на фатальному перехресті Житомира знову сталася ДТП (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Раді готують ще один штраф для водіїв авто: за що каратимуть"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*