«Мед за донат»: житомиряни можуть отримати мед від «Pasika», підтримавши мобільну стоматологію для ЗСУ. (ФОТО)

Анатолій Добринський та Юрій Навальківський – партнери по бізнесу з 2015-го: мають у Житомирі ІТ-компанію, яка працює з клієнтами по всьому світу. Цьогоріч разом із родинами взялися за впровадження нового проєкту «Pasika» – закупили нові вулики, комплектуючі, інструменти та обладнання для меду, а також  офіційно зареєстровали компанію і торгову марку, відповідно до чинного законодавства отримали паспорт пасіки.  Додатково залучали у якості консультантів фахівців із досвідом у цій сфері.

«Нова справа – це завжди ризиковано, а у нинішніх умовах тим паче, але ми залишаємося в Україні, працюємо, втілюємо власні ініціативи та хочемо своїм прикладом показати іншим, що необхідно робити все можливе для підтримки рідних, близьких, розвитку своїх громад, регіонів, країни загалом та армії, зокрема, – наголошує директор ТОВ «Пасіка УА», ТМ «Пасіка» Альона Добринська.  – Враховуючи, що це  перший рік нашої роботи та відносно новий для нас напрямок, ми лише формуємо асортимент продукції. Планується мед з різнотрав’я та гречаний,  а ще крем-мед, стільниковий мед, свічки з бджолиного воску.  До продажу уся перерахована лінійка продукції  буде доступна у сезоні наступного, 2024-го, року.  

Основні потужності «Pasika», а це станом на зараз 30 вуликів, розташовані на території Оліївської громади Житомирського району.  Тут ми з родинами проживаємо, працюємо і займаємося волонтерською діяльністю. Вважаю, що Оліївська громада  має гарний потенціал для розвитку підприємництва, новоствореним підприємствам тут сприяють в роботі. Окрема і дуже важлива перевага безпосередньо  для нас –   якісні великі площі медоносів. Місця кочівлі пасіки передбачено в межах Оліївської громади, а також в Новогуйвинській та Ружинській громадах на Житомирщині. Зі збільшенням кількості вуликів планується і розширення географії їх розташування на період медозбору».

Мед від ТМ  «Pasika» вже встигли спробувати друзі та знайомі підприємців, а також пригощали ним військовослужбовців на фронті , яким надавали раніше волонтерську допомогу і продовжують підтримувати контакт.

У цьому сезоні планують зібрати 300 л меду (без урахування того, що піде на формування і розвиток бджолосімей), переважну більшість якого – 90%, реалізують у рамках благодійної акції  «Мед за донат».  Усім охочим пропонують зробити грошовий переказ у Фонд мобільної стоматології «Help Dental Ukraine», який надає стоматпослуги  бійцям ЗСУ на прифронтових територіях у східних регіонах.  

Мобільну лабораторію було запущено вже після початку повномасштабного вторгнення. Цим питанням опікувалися Микола Корсун та житомирянка Олена Легенчук, яка проводила благодійні заходи за кордоном (фотозйомку), аби зібрати кошти на старт проєкту.  Долучені до усіх цих організаційних та підготовчих процесів частково були  й Анатолій Добринський та Юрій Навальківський. Переконують, що не змогли б розпочати жодну справу, якби не захисники та захисниці, які стримують ворога на різних ділянках фронту, тримають небо над Україною, забезпечуючи мир та спокій в решті областей. Саме з вдячністю до них і вирішили об’єднати медову складову бізнесу і благодійність.

«Ми пройшли увесь шлях від планування до реєстрації пасіки і лабораторних досліджень меду, а тепер із задоволенням і гордістю за свій продукт готові ділитися ним з користю для тих, завдяки кому успішно можемо втілювати свої задуми. Кожен, хто захоче спробувати мед від «Pasika», може зробити це, переказавши певну суму коштів на банківські реквізити «Help Dental Ukraine». Баночка гречаного меду на 200 г обійдеться у 200 гривень, а на 500 г – 400 гривень. Все просто: ви робите внесок, надсилаєте фото квитанції, а ми відправляємо мед у будь-яку точку країни. Таким чином, ви отримуєте смачний і корисний продукт, а наші захисники –  професійне лікування і догляд за зубами, фактично не відриваючись від виконання завдань. Відправляємо щосуботи «Новою Поштою» та щочетверга «Укрпоштою». Доставку сплачує отримувач при отриманні», – пояснює Альона Добринська.

Реквізити БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХЕЛП ДЕНТАЛ ЮКРЕЙН»: Код ЄДРПОУ 44830133, IBAN: UA533052990000026004026239166 (UAH), АТ КБ «Приватбанк» (призначення платежу – благодійний внесок). Після підтвердження переказу зверніться на сторінку проєкту «Pasika» у соцмережі Фейсбук або Інстаграм  чи  за телефоном 063 479 5388.

Юлія Демусь

Житомирянка Олена Легенчук про «Мобільну стоматологію», допомогу військовим, благодійні фотозйомки у США і воєнну творчість (ФОТО)

Бандури, кобзи, скрипки, ліри: Василь Волівач із Радомишля більше 20 років виготовляє музичні інструменти (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував " «Мед за донат»: житомиряни можуть отримати мед від «Pasika», підтримавши мобільну стоматологію для ЗСУ. (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*