Вчора, 15 лютого, житомирський ФК «Полісся» переміг хмельницький ФК «Поділля» у товариському матчі з рахунком 2:0.

На стадіоні «Спартак Арена» відбувся товариський поєдинок між ФК «Полісся» Житомир та хмельницьким «Поділлям». Ніщо не передбачало сюрпризів, але спочатку на стадіон під час матчу вийшов грати пес, що правда за яку команду збирався грати, було не зрозуміло, тому для початку гравцям потрібно було відправити пухнастого друга на лаву запасних. Потім на 24 хвилині гри гравець ФК «Поділля» випадково закотив м’яч у свої ворота. Рахунок став 1:0 на користь ФК «Полісся». З таким результатом перший тайм і завершився.

Другий тайм приніс «жовто-зеленим» ще один гол. На 31 хвилині гравець ФК «Полісся» Роман Адаменко забив м’яч у ворота суперників. Кілька спроб було у ФК «Поділля» закотити м’яч житомирянам, але майстерність воротаря звела ці спроби нанівець.