Коронавірус на Житомирщині: Бунечко оголосив про ізоляцію китайців, які будують дорогу під Житомиром

caCVoIpXp5KEgbSCRYAYnJ75FKHCW9pv - Коронавірус на Житомирщині: Бунечко оголосив про ізоляцію китайців, які будують дорогу під Житомиром

Китайські робочі повертаються до Житомирщини після святкування Новорічних свят. Керівництво області закликає жителів не піддаватися паніці – всі ризики розповсюдження коронавірусу будуть скасовані за допомогою ізоляції.

Така інформація з`явилася на сторінці глави ОДА у соцмережі.

“Отримано інформацію, що авіарейсом в Україну повертається частина працівників китайської компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL) після святкування китайського Нового року, для продовження будівництва об’їзної автодороги навколо Житомира., … 13 лютого прибув один співробітник, який був оглянутий і підданий медичному огляду. У результаті для запобігання всіх ризиків керівництвом компанії прийнято рішення ізолювати співробітника на 14 днів. надалі всі інші співробітники, які прибули з Китаю, будуть ізольовані “, – йдеться в тексті допису Бунечка.

Також керівник області наголосив, що в Житомирській області вже підготували спеціальні бази, куди будуть госпіталізовані китайці.

Наостанок Бунечко додав, що скасовувати договори по будівництву з цими працівниками не будуть, адже це може завдати суттєвих збитків державі.

“Не створюємо паніку, безпека держави насамперед!”, – написав Бунечко.


1 коментар до "Коронавірус на Житомирщині: Бунечко оголосив про ізоляцію китайців, які будують дорогу під Житомиром"

  1. Я взагалі не розумію, чому китайці будують нам об’їздну дорогу!?!? В нас що, дефіцит робочої сили!?!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*