Увага! «Банда» ялинок захопила Житомир

В атмосфері зимової казки, яку нам подарував сніг, що випав, місто Житомир активно готується до Новорічних свят! Діти катаються на санчатах, бавляться снігом, а їх батьки починають свої новорічні закупівлі! А куди ж без головного атрибуту свята, що ось-ось прийде на поріг кожної оселі? Тому в місті активізувались ялинкові «базарчики»!

Рішенням Житомирського виконкому від 06.12.2017 року №1117 «Про організацію та проведення новорічних та різдвяних свят в місті Житомирі» було затверджено місця продажу хвойних дерев.
Відповідно до даного рішення, у Житомирі в період з 10 по 31 грудня 2017 року, ялинку можна буде придбати за наступними адресами:
1) вулиця Бориса Лятошинського, 15;
2) вулиця Вітрука, 41;
3) вулиця Покровська , 151;
4) вулиця Чуднівська, 101;
5) проспект Миру, 8;
6) проспект Миру, 45.

Ціна питання?

Ціни на хвойні дерева коливаються в залежності від висоти та пишності.
Більшість з вказаних місць продажу ялинок пощастило відвідати, побачити все на власні очі, зібрати корисну інформацію, та зробити цікаві фото, які демонструють реальну картину на сьогоднішній день.

Отож, презентуємо Вам наші напрацювання:

Проспект Миру, 8

Проспект Миру, 8

На даній точці продажу вас порадує широкий асортимент, прийнятні ціни та доброзичливі продавці. Деякі з них формують з дерев коридорчики, розставляючи їх по обидві сторони проходу та оформлюють місце продажу дуже привабливо для очей потенційних покупців.

Ціни на дерева:
Сосна: від 30 до 300 грн;
Ялинка: від 150 до 350 грн.


Також тут ви можете придбали маленьке деревце, яке з корінням висаджене в горщик. Такий варіант порадує своїм зовнішнім виглядом та практичністю. При бажанні його можна висадити в землю, на своїй ділянці біля будинку, або просто вирощувати його як різновид вазону, іноді підливаючи воду, після того як всі новорічні свята закінчаться. Ціна на такий горщик мінімально становить 50 гривень , а максимально досягає 150 гривень.
Привертають увагу також і дуже гарні Різдвяні віночки, які набувають широкого поширення в останній час. Вони закріплені на металевому каркасі, що є гарантією їх цілісності на тривалий період. Зазвичай люди вішають їх на вхідні двері своєї оселі, або кладуть на стіл та прикрашають свічками. Гості, що завітають до вас на свята, обов’язково вподобають такий елемент інтер`єру, що значно підвищує рівень затишку. Коштує така модна прикраса 70 грн.

Радує факт того, що переважна більшість новорічних ялинок має відповідну бірку зі штрих-кодом, що засвідчує законність їх здобуття та продажу. Проте було помічено і кілька “нелегалів” серед дерев, що бірки не мали.
Бірки виготовлені з пластику, по місту Житомир зустрічались жовтого або білого кольору. Вони одразу «кидаються в око», тому їх важко не помітити.
Відсутність бірки говорить про те, що дерево опинилось на місці продажу шляхом браконьєрських маніпуляцій. Тому звертайте на це увагу!

Ввівши тут серію бірки та її номер, у спеціально відведених полях, ви отримуєте повну інформацію про придбане вами дерево. Ви побачите звідки ваше дерево привезли у місто, його породу, сорт, діаметр, довжину та об’єм .

Вулиця Покровська , 151


Ціни на дерева:
Сосна: від 50 до 200 грн;
Ялинка: від 40 до 500 грн.

Тут також ви можете придбати невеличку композицію з гілок хвойних дерев, яка обійдеться вам всього в 40 гривень.

Дерева, що тут продаються, мають необхідні бірки зі штрих-кодом, що свідчить про законність їх продажу.

Вулиця Лятошинського, 13

Потенційних покупців ялинок на цій торговій точці, напевно, більше ніж по іншим вказаним місцям продажу. Це й не дивно – адже центр міста завжди притягує людей зі спальних районів, щоб саме тут зробити покупки.


Дерева, що продаються на цій точці мають пластикові бірки зі штрих-кодами. Асортимент дерев та виробів з гілок тут дуже широкий. Дерева оточують з усіх сторін куди не подивись, представлені вони тут на будь який смак та бюджет, від зовсім малесеньких, що можуть прикрасити робочий стіл до справжніх велетнів, які достануть певно що і до стелі.
Ціни на дерева:
Сосна: від 15 до 300 грн.
Ялинка: від 30 до 500 грн;
На вулиці Лятошинського можна придбати маленьке деревце за 50-100 грн.

Дуже цікавим альтернативним варіантом вирубаної ялинки чи сосни може стати прекрасна композиція з гілок цих же дерев.

Виглядають такі красуні не гірше повноцінних дерев, та в доповнення до цього, ще й дуже оригінально.
Ціни на них, в залежності від естетичних параметрів, розміру та пишності становлять від 80 до 1000 грн.
Продавець розповів, що вони збирають гілки ялини та сосни, що вже опали, та шляхом їх скручування та компонування формують майже справжнє дерево.
Тут ви також маєте можливість придбати і підставку під придбане вами дерево.
Кована підставка буде коштувати вам 450 гривень. Виглядає вона цікаво та благородно, і буде слугувати вам дуже довго.

Пластикова підставка обійдеться вам у 40 гривень.

А виготовлена з дерева підставка (найдешевша) – всього 20 гривень.

Проте підставки не є обов`язковим придбанням. Цілком можна обійтись і без них, встановивши новорічне дерево у горщик заповнений піском чи землею.
За адресами вулиця Чуднівська, 101 та проспект Миру, 45 (що визначені, як місця продажу хвойних дерев) – ялинок виявлено не було. Можливо вони ще мають тут з`явитись, однак до сьогоднішнього дня про них тут ніхто не чув і тим більше їх не бачив. Тому краще не витрачати свій час та їхати за вищезгаданими адресами у пошуках дерева, яке в цьому році прикрасить ваш дім, а краще одразу направитись адресам, які ми Вам описали.
Загалом оцінивши ситуацію у місті Житомир, можна говорити про те, що жителі міста активно купують ялинки, і роблять це з однаковою активність у всім місцях продажу. Хоча в моду і ввійшли штучні дерева, але прихильників натуральної краси та аромату ялинки ” з лісу” все рівно більше.
Про це свідчить велика кількість людей, які обирають та купують собі цих красунь.
Кожен житомирянин обов’язково знайде ялинку за вмістом власного гаманця, адже асортимент і ціни на позиції з нього задовольнять потреби будь кого.
Продавці пропонують різні варіанти композицій з гілок , якими можна замінити звичайні дерева.
Продавці дерев – дуже позитивні люди, що залюбки зроблять слушну пораду щодо правильного вибору та піднімуть настрій жартами.
Також, у процесі спілкування з продавцями хвойних дерев вдалось дізнатись кілька корисних порад :
– ялинку найкраще купувати за 3-4 дні до нового року;
– сосна більш практична ніж ялинка, адже вона може простояти близько півтора місяця та обсипається вона менше;
– слід звертати увагу на гнучкість гілок. Якщо гілка пружна, то дерево можна купувати, а якщо вона потріскує або і взагалі зламалась – то це погане дерево, яке купувати не слід;
– свіжу ялинку хоча й складно визначити, проте це зробити можна. Для цього слід оцінити її стовбур, він має бути рівним і прямим , без тріщин;
– обране дерево слід підняти та легко стукнути ним по землі. У поганої ялинки одразу осипатимуться голки, а це свідчить про те, що воно простоїть у вас вдома дуже мало часу;
– придбавши ялинку слід обережно підмотати її гілки до стовбура. За допомогою цього, дерево не пошкодиться під час транспортування, та не втратить своєї краси;
– принісши ялинку додому, спочатку її рекомендують залишити на балконі чи у підвалі. Це потрібно зробити для того, щоб не допустити різкого перепаду температури, який в свою чергу може зіпсувати дерево.

Нехай обрана вами новорічна красуня дарує радість вам та вашій родині якомога довше, а атмосфера, яку вона принесе у дім, зробить ваші свята незабутніми та казковими !

А для тих, хто ще не обрав новорічні подарунки, нагадаємо, що наші журналісти давали рекомендації як слід обирати подарунки для наймолодших.

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "Увага! «Банда» ялинок захопила Житомир"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*