Байден в Україні, Chat GPT і «рАшан»: найсмішніші меми тижня

Українці активно обговорюють роботу штучного інтелекту Chat GPT, сьогоднішній приїзд Президента США Джо Байдена в Україну, а також викриття «рАшану», який допомагає російській недоармії.

«Times.ZT» зібрали найсмішніші меми з цього приводу.

Байден приїхав в Україну

Сьогодні, 20 лютого, Президент США Джо Байден прибув із візитом до української столиці. Кадри з очільником Штатів на Михайлівській площі в Києві вмить заполонили мережі. Тож українці не гаяли часу і встигли наробити чимало мемів з цього приводу.

Українці і Chat GPT

Ще 18 лютого Chat GPT запрацював в Україні. Цей інноваційний продукт відкриває нові можливості для швидкого та зручного доступу до інформації та знань. Українці позитивно сприйняли появу цього штучного інтелекту, і почали активно ним користуватися. Настільки активно, що тепер про це жартують в мережі. 

«рАшан» зганьбився 

Мережу супермаркетів «Ашан» міжнародні журналісти-розслідувачі викрили на постачанні допомоги російським військовим. Шкарпетки, цигарки, запальнички, зубна паста та багато іншого надходили від філії «Auchan russia». Користувачів мережі це обурило, і вони закенсилили «рАшан».

Нагадаємо, підбірка найсмішніших мемів до Дня всіх закоханих.

Будьте першим, хто прокоментував "Байден в Україні, Chat GPT і «рАшан»: найсмішніші меми тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*