Бізнес чи комфорт містян: 27 лютого стане відомо чи функціонуватиме трамвай у Житомирі

Спроби ліквідувати житомирський трамвай розпочалися ще кілька років тому. В угоду приватним перевізникам питання його нерентабельності місцевою владою піднімалося не раз. Але досі усі спроби були марними, і житомиряни відвойовували його право на існування.

Від початку рашистських обстрілів і кризи в енергетичній сфері, скориставшись моментом, трамвай в місті зупинили, замінивши комунальним автобусом. Згодом, коли ситуація покращилася, на лінію повернули тролейбусси, але жодного трамвая на маршрут так і не випустили. При цьому, навіть у столиці весь електротранспорт відновив свою роботу.

Відтак містом вкотре поповзли чутки про чергову спробу знищення житомирського трамваю. А активні містяни навіть створили на підтримку найекологічнішого виду транспорту петицію, яка дуже швидко набрала потрібну кількість підписів.

Сьогодні ж, 20 лютого, житомирський міський голова, заявив, що остаточне рішення по трамваю буде прийняте 27-го лютого. Саме тоді, мовляв стануть відомі ліміти електроенергії, які отримає Житомир.

«Енергетики чітко спрацювали, тож маємо на сьогодні позитивний баланс з вироблення електроенергії. Росіяни пошкодили у місті трансформатори великої потужності, тому не відомо, чи можна буде скористатися наявним об’ємом електроенергії. Відповідь на це питання даватимуть теж енергетики. Після 27-го лютого буде чітко зрозуміло, чи вдасться нам вивести на маршрут трамвай“,

— заявив Сергій Суухомлин.

Будьте першим, хто прокоментував "Бізнес чи комфорт містян: 27 лютого стане відомо чи функціонуватиме трамвай у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*