Сьогодні, 11 квітня, під час сесії Житомирської міської ради дружини, мами, сестри військових, а також ВПО звернулися до депутатів із проханням підтримати благодійну акцію від жіночої спільноти «Жіночий тил стоїть до Перемоги».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_2031-1024x768.jpeg)
Біля сесійної зали виставили ляльки-мотанки, картини, свічки, створені з метою збору коштів на підтримку ЗСУ.
Втім, під час виступу жіночої спільноти, до депутатів звернувся блогер і військовий Олександр Швецов. Він зазначив, що подібний захід нещодавно проводили у Водонапірній вежі. Туди також запрошували депутатів, проте ніхто з них не прийшов.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_2042-1024x768.jpeg)
Напруга в сесійній залі суттєво зросла, тому депутати запропонували взяти 10-ти хвилинну перерву. Частина з них вийшла в хол щоб придбати ляльки-мотанки та іншу продукцію акції. А міський голова Сергій Сухомлин вступив у словесну перепалку з блогером Олександром Швецовим.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_2043-1024x768.jpeg)
Опісля міський голова разом із заступниками вийшли до матерів, дружин, які стояли на акції під міською радою. Самі ж жінки зазначити, що вийти на їх підтримку депутати та мер могли і раніше.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_2049-1024x768.jpeg)
Нагадаємо, журналістські розслідування російських воєнних злочинів.
Будьте першим, хто прокоментував "Байдужість влади: під час сесії Житомирської міськради відомий блогер вступив у суперечку з мером"