Байдужість влади: під час сесії Житомирської міськради відомий блогер вступив у суперечку з мером

Байдужість влади: під час сесії Житомирської міськради відомий блогер вступив у суперечку з мером

Сьогодні, 11 квітня, під час сесії Житомирської міської ради дружини, мами, сестри військових, а також ВПО звернулися до депутатів із проханням підтримати благодійну акцію від жіночої спільноти «Жіночий тил стоїть до Перемоги».

Біля сесійної зали виставили ляльки-мотанки, картини, свічки, створені з метою збору коштів на підтримку ЗСУ. 

Втім, під час виступу жіночої спільноти, до депутатів звернувся блогер і військовий Олександр Швецов. Він зазначив, що подібний захід нещодавно проводили у Водонапірній вежі. Туди також запрошували депутатів, проте ніхто з них не прийшов. 

Напруга в сесійній залі суттєво зросла, тому депутати запропонували взяти 10-ти хвилинну перерву. Частина з них вийшла в хол щоб придбати ляльки-мотанки та іншу продукцію акції. А міський голова Сергій Сухомлин вступив у словесну перепалку з блогером Олександром Швецовим. 

Опісля міський голова разом із заступниками вийшли до матерів, дружин, які стояли на акції під міською радою. Самі ж жінки зазначити, що вийти на їх підтримку депутати та мер могли і раніше.

Нагадаємо, журналістські розслідування російських воєнних злочинів.

Будьте першим, хто прокоментував "Байдужість влади: під час сесії Житомирської міськради відомий блогер вступив у суперечку з мером"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*