Бердичеву приготуватись: не одягнули маску – штраф + побільшає автобусів (ВІДЕО) | Times ZT

Бердичеву приготуватись: не одягнули маску – штраф + побільшає автобусів (ВІДЕО)

Отже, з понеділка, 29-го березня, у Бердичеві не зупиниться громадський транспорт. Його навіть має стати більше, їздитиме приміський і міжміський громадський транспорт. Але «червона зона» карантину нікуди не зникне, ряд обмежень діятимуть і далі. До того ж без засобів індивідуального захисту вже не можна буде ходити вулицями міста згідно постанови кабміну: поліція штрафуватиме людей. Про це говорили на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Керівник відділу охорони здоров’я Бердичівської ОТГ Валентина Остапюк повідомила: на ранок 24-го березня має інформацію по стану захворюваності на коронавірусну інфекцію в громаді лише по ЦПМСД.

«За вчорашній день «ковід-19» підтверджено у 72-ох осіб, із них 2 дітей. За підростаючим підсумком всього у нас підтверджено 5702 випадки коронавірусу. 4324 пацієнти одужали і активних хворих у нас зараз 1275. В лікарні розгорнуто 170 ліжок, на ранок з них зайнято 133: 128 осіб з підтвердженим діагнозом «ковід» і 8 осіб з підозрою. Із них на кисневій дотації 86 людей з підтвердженим «ковідом», 4 з підозрою і 3 осіб на ШВЛ. Завантаженість ліжок у нас 78,2%, ми знову перенавантажені. Щодня у лікарню поступає близько 20-ти осіб», – розповіла вона.

Якщо протягом 5-ти днів буде не більше 60% наповненості ліжок, лише  тоді Бердичів вийде з «червоної зони», – кажуть медики. І додають: нині на амбулаторному лікуванні є 1010 осіб, в тому числі 29 дітей і 30 медпрацівників.

Міський голова Сергій Орлюк каже: «З понеділка відновимо маршрути згідно графіка. Важливо, щоб там робилась дезінфекція, щоб люди це бачили, а не тільки щоб було це на паперах і коли хтось приїжджає і перевіряє».

На запитання, а кого ж перевіряли на дотримання карантинних вимог у маршрутних автобусах, керівник відділу з питань НС і ЦЗ Бердичівської ОТГ Віктор Рябушко каже: «Учора ми перевірили 6-ий маршрут. Перевізники віднеслись до цього відповідально, засоби, ганчірки є. Кожний тиждень ми проводимо підсумки, наша мета – це виконання протиепідемічних заходів. Наша група призначена не для покарання, а для розповсюдження інформації щодо стану захворюваності і виконання протиепідемічних заходів».

Що роблять з порушниками? Кажуть, попереджають, дають час на виправлення, контролюють це. Якщо нічого не виконано, тоді виписують адміністративний штраф.

«Враховуючи соціальну напругу в Бердичівській міській територіальній громаді, що виникла із забороною здійснення регулярних пасажирських перевезень, керівникам і власникам автотранспортних засобів відновити функціонування міських, приміських і міжміських, внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування за умов забезпечення перевезення пасажирів у кількості 50% для сидіння. Це стосується міських маршруток. У міжміських автобусах можуть бути зайняті всі сидячі місця. Водії повинні бути забезпечені засобами захисту», – каже голова Бердичівської ОТГ Сергій Орлюк.

Віктор Рябушко додав: з понеділка, відповідно до 230-ої постанови кабміну від 22-го березня, забороняється перебування на території загального користування (раніше це були місця масового скупчення людей) без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають рот і ніс.

Підтвердили всю серйозність постанови нам і у поліції.

«Законом України про благоустрій в населених пунктах чітко визначено поняття території загального користування. Це парки, гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури і відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, сквери, вулиці, провулки, узвози, проїзди, дороги, пішохідні та велодоріжки, бульвари, проспекти, площі, пляжі, кладовища та інші території загального користування. У зв’язку з цим, Бердичівський районний відділ поліції звертається до громадян суворо дотримуватися визначених правил, аби не наражати себе на невиправдану небезпеку у зв’язку з поширенням інфекційної хвороби. А також не потрапити у неприємну ситуацію через порушення встановлених обмежень.

У разі злісного ігнорування встановлених карантинних правил, відносно таких осіб будуть складатися адміністративні протоколи за ст. 44 з позначкою 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – каже Ірина Кучерук, старший інспектор з комунікації Бердичівського районного відділку поліції.

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичеву приготуватись: не одягнули маску – штраф + побільшає автобусів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*