На Житомирщині дозволили здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, але з обмеженнями

Спеціалісти регіональної комісії з питань ТЕБ та НС прийняли рішення щодо дозволу руху громадського транспорту на міському, приміському та внутрішьообласному маршруту.

Обговорення тривало під час чергового засідання у вівторок, 23 березня.

За словами заступника голови Житомирської облдержадміністрації Олександра Федько відомо, що згідно постанови Кабінету міністрів від 22 березня 2021 року №230, в умовах обмежень “червоної” зони, керівництво районів зобов`язане забезпечувати функціонування зазначених маршрутів загального користування. Рішення стосується також і приміських залізничних сполучень.

Відтак, за наявною інформацією, рух транспорту дозволено при таких умовах:

  • на регулярних міських автобусних маршрутах – забезпечувати перевезення пасажирів у кількості 50% місць для сидіння, що визначені в транспорті;
  • на регулярних приміських та міжміських автобусних маршрутах – забезпечувати перевезення лише в кількості 100% місць для сидіння;
  • перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту.

Також керівництву населених пунктів запропонували ввести додаткові маршрути, аби уникнути великого скупчення громадян.

Нагадаємо, що Кабмін передав право регіонам у «червоній зоні» самостійно вирішувати, як буде працювати транспорт

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині дозволили здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, але з обмеженнями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*