Кабмін передав право регіонам у «червоній зоні» самостійно вирішувати, як буде працювати транспорт

Сьогодні, 22 березня, в Україні змінено порядок роботи транспорту в регіонах, які перебувають у «червоній зоні». Приймати рішення щодо карантинних обмежень транспорту будуть регіональні комісії ТЕБ і НС. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій:

«Тепер регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у кожній області самостійно прийматимуть рішення щодо карантинних обмежень на автотранспорті та залізниці у регіонах „червоної“ зони. За їх рішеннями ЗАБОРОНЯТИМУТЬСЯ регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом. Також за окремим рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонятиметься посадка пасажирів в автомобільний чи залізничний транспорт міжобласного сполучення, окрім спеціальних залізничних рейсів».

Виключення становлять:

🟢 транзитні перевезення;

🟢 перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

🟢 перевезення службовим/орендованим автотранспортом підприємств, закладів, установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за 2 дні органи Нацполіції;

🟢 перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні за наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

Укрзалізниця в свою чергу зауважила, що поки розклад руху змінювати не буде:

«Чинний розклад руху наразі залишається без змін, а відтак, жодних обмежень висадки/посадки по Києву, Одеській та Сумській областях не відбудеться до того, як Державна або регіональні комісії не ухвалять свої рішення, попередньо зваживши всі фактори ризику у зв’язку з потенційною масштабною зупинкою транспорту. Зокрема, рішення по Києву очікується до кінця дня 22 березня, про що Укрзалізниця повідомить додатково».

Будьте першим, хто прокоментував "Кабмін передав право регіонам у «червоній зоні» самостійно вирішувати, як буде працювати транспорт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*