У Житомирі планують тимчасово закрити комунальний кінотеатр Франка через COVID-19

Сьогодні, 22 березня, у Житомирській міськраді депутати обговорили доцільність існування комунального кінотеатру ім. І. Франка. Причина – карантинні обмеження, через які кінотеатр працює в збиток для міського бюджету. Зокрема, на утримання кінотеатру до кінця 2021 року потрібно виділити ще 47 тис грн, без урахування першого кварталу у 2021 році. 

Депутати поставили під сумнів доцільність фінансування різниці вартості квитка з бюджету Житомирської ОТГ, адже через карантинні обмеження квитки не купують взагалі. Натомість на витрати по виплаті заробітній платі та комунальним послугам, зокрема тільки на другий квартал 2021 року, потрібно витратити з міського бюджету 249 300 грн. Члени комісії також зауважили, що у 2020 році підприємство пропрацювало фактично лише місяць перед весняним локдауном.

Під час засідання бюджетної комісії депутати дали рекомендацію заслухати звіт керівництва кінотеатру Франка про витрати за 1 квартал поточного року, а також про пропозиції оптимізувати витрати (скорочення кадрів/відпустка за власний рахунок, економія на комунальних послугах та преміях), враховуючи карантинні обмеження.

Члени бюджетної комісії не підтримали виділення грошей на утримання кінотеатру Франка.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі планують тимчасово закрити комунальний кінотеатр Франка через COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*