На Одещині жінка-військовослужбовець померла після вакцинації | Times ZT

На Одещині жінка-військовослужбовець померла після вакцинації

У вівторок, 23 березня, в Одеській області померла військова, яка напередодні вакцинувалася від коронавірусу. У МОЗ запевняють, що жінка мала хронічні захворювання, причина смерті ще встановлюється. 

Як повідомляють на сайті Одеської облдержадміністрації, 23 березня в смт. Чорноморське старший солдат Інна Нарожна 1997 року народження втратила свідомість посеред вулиці та померла ще до прибуття медиків. 

«Повідомляємо, що жінка дійсно була вакцинована 21 березня 2021 року разом з особовим складом однієї з військових частин. В той же день, та ж мобільна бригада з вакцинації проти COVID-19, вакцинувала 120 людей. Всі ці люди почуваються добре. На жаль, у померлої були хронічні захворювання», — йдеться у повідомленні.

Смерть молодої жінки прокоментували також у МОЗ:

«За попередньою інформацією Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, смерть сталася внаслідок гострих розладів кровообігу. Жінка мала хронічні серцево-судинні захворювання та інші супутні хвороби. За інформацією Командування медичних сил ЗСУ, 21 березня жінка отримала щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield/AstraZeneca. Вона входила до пріоритетних груп вакцинації, адже найближчим часом мала бути залучена до сил, задіяних в ООС. Протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, в жінки не було. В той же день з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб. Несприятливих подій після імунізації в інших пацієнтів не зареєстровано. Зі слів начальника медичної служби військової частини, де вона проходила службу, станом на ранок 23 березня скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала».

Наразі поліція та ЗСУ проводять розслідування.

Будьте першим, хто прокоментував "На Одещині жінка-військовослужбовець померла після вакцинації"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*