Бердичівська міська рада планує взяти мільйон євро кредиту на реконструкцію центрального водогону (ДОКУМЕНТ)

Влада Бердичева планує взяти кредит у розмірі мільйону євро для модернізації системи водопостачання міста. Відповідний проект рішення сесії опублікували на сайті міської ради.

Ці кошти влада міста планує отримати у рамках конкурсного відбору проектів Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) не більше ніж під 5% річних.

«Після надання дозволу від Мінфіну та кредитного комітету НЕФКО, міська рада має прийняти рішення про залучення кредитних коштів та умови співфінансування. На сьогодні відсоткова ставка ще чітко не встановлена. Мова йде про 3-5%, але остаточно це питання вирішуватиме кредитний комітет. Остаточне рішення про залучення кредиту сесія буде приймати коли врегулюють питання щодо термінів та відсоткової ставки. Якщо брати наш попередній досвід співпраці, то 10% співфінансування будуть використані саме на розробку проектно-кошторисної документації та проведення експертиз, адже іноземні партнери фінансують виключно обладнання та виконання робіт», – пояснив заступник бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук.

Крім кредитних коштів НЕФКО може надати Бердичеву грант у розмірі 250-300 тисяч євро, які також планують використати на реконструкцію водогону. У рамках реконструкції влада міста планує замінити засувки, запірну арматуру та труби діаметром 500, 300 та 200 мм.

«Це фактично реконструкція. Ми не будемо витягувати старі труби, а на їх місце встановлювати нові. Ми плануємо паралельно прокладати новий водогін і встановлювати нові засувки. Тобто не зупиняючи життя міста плануємо реконструювати центральний водогін. Саме він є найбільш проблематичний. Тут відбувається найбільше проривів», – розповів заступник міського голови.

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівська міська рада планує взяти мільйон євро кредиту на реконструкцію центрального водогону (ДОКУМЕНТ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*