Житомиряни в шоці від ціни на новий IPhone: тисяча доларів для телефону – захмарно

Вересень для техноблогерів видався надзвичайно продуктивним. Майже не щотижня відбуваються масові презентації компаній Huawei, Xiaomi та Apple, остання з яких виступає лідером науково-технічного прогресу, а всі її «фішки» використовують світові компанії, впроваджуючи це в телефони, бездротові навушники та розумні годинники.

Саме 12 вересня компанія Apple Inc. презентувала нову лінійку телефонів XR, XS та XS Max та нове четверте покоління годинників Apple Watch. Протягом презентації фанам розповідали про нові технологічні прориви та про те наскільки важливим стало для світу «яблуко». Самі ж нові моделі телефонів наразі є одними з найпотужніших у світі. Новий шестиядерний процесор А12 Bionic обігнав всі моделі процесорів на базі Android, тому що один із найкращих процесорів Snapdragon 845 рівний лише половині потужності «яблуневого» процесора.

Але шоком стала ціна на нову продукцію, яку світові ЗМІ називають «справжнім обдиранням до нитки» майбутніх покупців.

«Звісно, основне “бомбуванння” пов’язане з ціноутворенням, тому що ціни, які показала кампанія Apple, як в перерахунку на ціни нашого ринку (українського – ред.), і ринку європейського, вони просто не у які ворота не лізуть», – заявив експерт мобільного ринку Іван Лучков.

iPhone XS і iPhone XS Max вийдуть в сірому, срібному і золотом кольорах. За iPhone XS з 64/256/512 ГБ внутрішнього сховища доведеться викласти від 999 доларів (близько 28 тисяч грн), ті ж три версії iPhone XS Max коштуватимуть від 1099 доларів (близько 31 тис. грн), iPhone XR – від 749 доларів (близько 20 тис. грн).

Попередні замовлення на iPhone XS і iPhone XS Max почнуть приймати 19 жовтня, а офіційно вони надійдуть в продаж 26 жовтня. Але від найбільшого дистриб’ютора продукції Apple, мережі Citrus, заяви про ціни не такі радісні, як у європейських колег. В Україні це дуже вдарить по гаманцям, зважаючи на валютний курс, який становить 28,3 грн за долар.

Не менш райдужні надії у інтернет-магазинів, які традиційно розраховують завезти новинки раніше і зірвати куш. В минулому році на хвилі ажіотажного попиту ціни на новий iPhone X стартували з трьох тисяч доларів. В цьому ж році ціни на iPhone XS Max можуть дійти до 4400 доларів.

«У нас очікуються такі ціни: iPhone XS – від 39 999 грн (1,4 тис. доларів), iPhone XS Max – від 44 999 грн, (1,6 тис. доларів), iPhone XR – від 29 999 грн (1,1 тис. доларів)», – заявляють представники компанії Citrus.

На жаль, Україна не потрапила у першу та другу хвилю постачання продукції, хоча ми маємо офіційного імпортера продукції Apple – компанію АSBIS Україна. В свою чергу, ряд українських техноблогерів заявляють про «таємне» ввезення айфонів в середині жовтня за завищеними цінами, які коливатимуться від 1700 доларів (IPhone XR) до 2500 доларів (IPhone XS Max).

Не виключають ризики імпорту китайських версій телефонів, які не будуть в повну силу працювати на території європейських країн, а саме IPhone XS Dual Sim (з двома сім-картами). Компанія Apple пішла на зустріч китайським фанам і створила версію XS з простими «сімками», а для світового ринку буде використовуватися одна картка «звичайного» зразка, а друга – eSim, віртуальна сімка, вшита в телефон у майбутньому.

Поки в світі йдуть активні обговорення ціни на новий IPhone, у місті Житомир знайшлося немало власників продукції цієї компанії, в основному 6-го та 7-го покоління. Журналісти Times.ZT опитали чимало житомирян, що вони думають про ціну на новий телефон та чи змогли б купити його. Результати були передбачувані, тому що 70 % сказали, що вартість є захмарною. Основними причинами відмови від покупки став фактор доходу та його обслуговування.

«Скільки? Ви серйозно, якщо б до 500 доларів, то можна було б купити, ось маю шостий айфон і мені добре. Хотілося би оновлюватися, але навіщо. Для чого купувати телефон та на нього молитися», – підсумував загальну думку житомирянин Андрій.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни в шоці від ціни на новий IPhone: тисяча доларів для телефону – захмарно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*