За місяць у Житомирі з’явиться найбільший мурал міста (ФОТО, ВІДЕО)

На житомирських вулицях можна помітити багато цікавих стріт-артів. Значну їх частину створив місцевих художник Дмитро Краб, автор муралу «Житомир» та серії «Українська абетка міста». І от, зовсім скоро він презенту масштабний проект – 15-метровий мурал «Трисвіт», що стане найбільшим вуличним мистецьким об’єктом Житомира.

Ідея створення муралу прийшла митцю ще рік тому, проте організація даного задуму потребувала багато сил та коштів. Полотном для малюнку стала стіна п’ятиповерхового будинку на Покровській. Як зазначив художник, для того, щоб зображення було яскравішим, стіну довелося утеплити та зробити з неї чисту рівну поверхню. Ім’я спонсора проекту Краб поки не розкриває, каже, що все розповість на офіційному відкритті. Тим паче, жителі будинку не проти, адже їм і стіну утеплили, і красу навели.

За словами художника, «Трисвіт» є системою світогляду старослов’ян, яка поділяється на явне буття, світ переродження та життєві правила. Процес створення графічного зображення займає дуже багато часу, робочий день починається з самого ранку, а закінчується пізно ввечері. За сприятливої погоди, арт буде завершений приблизно через місяць. А тоді вже на офіційній презентації можна буде дізнатися й інші цікаві подробиці створення муралу.

Хоч митець і розповідає про команду, яка йому допомагає, однак частіше за все можна побачити як він невтомно працює над «Трисвітом» один. І хоча погода наразі не сприяє творенню вуличного мистецтва, містяни з цікавістю спостерігають за процесом і очікують на результат.

А ось і інші мурали Дмитра, які він створив у нашому місті:

Птахи

Житомир в орнаменті

Мурал з серії «Українська абетка міста»

Космічний мурал

Земне, але недосяжне

Нагадаємо, що одним із переможців конкурсу «Житомире! Я люблю тебе!» у 2018 році став Дмитро Краб з роботою «Трисвіт»

Аліна ТОЛКАЧ

Фото: Аліна ТОЛКАЧ і соцмережі


Дивіться також: Мистецтво нашвидкуруч: митець показав, як намалювати картину за 20 хвилин (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "За місяць у Житомирі з’явиться найбільший мурал міста (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*