Мистецтво нашвидкуруч: митець показав, як намалювати картину за 20 хвилин (ФОТО)

За 20 хвилин вільного часу ви зможете подивитись кілька відео на Youtube, погортати стрічку Instagram або Facebook. Проте є й ті, хто за цей час можуть створити справжній витвір мистецтва.

Олександр Веремеєнко – художник за покликанням, педагог за освітою. Він опанував техніку швидкого малювання та навчає цього інших. Скромний митець із міста Овруча разом із своїми учнями влаштували грандіозне свято фарб під назвою «Миттєвості спокою» у Житомирській обласній бібліотеці імені Олега Ольжича. Споглядання реалістичних  та яскравих пейзажів на будь-який смак дійсно змушує забути про всі проблеми та спіймати ту саму мить спокою. Проте вона триватиме не довго, а лише до тих пір, поки не дізнаєшся скільки часу витрачається на створення таких робіт. А далі настає шок.

«Це моя улюблена картина – “Ромашки”. Вона виконана у складнішій техніці, тому потребувала 3 години. Для її створення я використовувала акрил, пензлики, ганчірки – все, що лежало поруч та навіть малювала руками. Я навчалася в художній школі, але працювала там далеко не з усіма матеріалами, тому такий нестандартний підхід до малювання мене дуже зацікавив», – розповідає Таїсія Білоусенко, учениця художника.

До речі, серед учнів художника є люди абсолютно різного віку. Під однією з картин стоїть підпис шестикласниці Олександри Харченко, а під іншим – Ольги Муженко, якій вже за 50. Ольга розповіла, що з дитинства мріяла пов’язати своє життя з малюванням, а коли дізналась про уроки Олександра Веремеєнка, то одразу вирішила записатися, без вагань. Наразі в її особистій колекції налічується більше 70 робіт.

Проте родзинкою виставки став майстер-клас від професіонала. Усі відвідувачі із цікавістю та скептичністю оточили мольберт та наготували таймери, адже Олександр пообіцяв створити пейзаж за 20 хвилин! Він чітко пояснював техніку та послідовність, а коли картина була готова, відмітка часу сягала 18 хвилин! Вуаля: біле полотно перетворилося на морський берег.

Митець запевняє, що художником може стати кожен, навіть той, хто жодного разу не тримав у руках пензлик. Варто лише захотіти.

Аліна ТОЛКАЧ


Дивіться також: Чи здатне мистецтво врятувати хоч одне дитяче життя?

Будьте першим, хто прокоментував "Мистецтво нашвидкуруч: митець показав, як намалювати картину за 20 хвилин (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*