Бердичівляни не змогли обійти суперників у традиційному турнірі зі стрибків у висоту імені Лонського (ФОТО)

У Бердичеві завершився XXV Міжнародний турнір зі стрибків у висоту «XV Меморіал В.О. Лонського». Спортивна подія вкотре зібрала сотні любителів цього виду спорту.
Через зливу, глядачі до останнього не сподівалися, що змагання відбудуться. Проте не зважаючи на погодні умови, турнір відвідали почесні гості, які приїхали, щоб вшанувати пам’ять великого тренера.
Запеклі змагання розпочалися з виступу дівчат. За фінальними результатами перше місце посіла Катерина Табашник з Харківщини. Друге місце виборола Оксана Окунєва з Миколаєва, а третю сходинку зайняла харків’янка Лілія Клєнцова.
Серед чоловіків кращим виявився Андрій Проценко з Херсона. Другим у рейтингу став Дмитро Яковенко з Кропивницького, а третє місце посів львів’янин Дмитро Дем’янюк.
У турнірі взяли участь також і бердичівляни Аліна Подольчук та Олександр Баранніков. Але для них спроба була невдалою. Аліна не змогла підкорити планку в 165 см, а Олександр Баранніков взагалі відмовився від участі у змаганнях через травму.

Юрій МЕЛЬНИК

 

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівляни не змогли обійти суперників у традиційному турнірі зі стрибків у висоту імені Лонського (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*