Чергову партію МАЗів, якими міська влада «погрожувала» приватним перевізникам, купувати поки не будуть

Придбання 23 нових МАЗів для Житомира поки відтерміновується. Тож жителі міста продовжать їздити на звичному громадському транспорті.

Дозвіл на придбання білоруських автобусів, який депутати ухвалили на минулій, позачерговій сесії, міський голова не підписав через змінені технічні характеристики транспорту.

Мова йде про те, що у комплектації замість «моста» американського виробництва постачальник використав китайські та білоруські «мости». Проте вартість автобусів не стала нижчою. Також питання є й до гарантійного обслуговування такої збірки МАЗів.

Тож Сергій Сухомлин закликав депутатів не підтримувати проект рішення повторно та, відповідно, не затверджувати умови фінансового лізингу на придбання автобусів. Що, власне, депутати і зробили. Більшість присутніх не підтримали повторне голосування.

«Рішення не підписане. Є заклик не підтримувати його, оскільки відповідність техніки не є тою, яку ми очікували», ─ пояснив ситуацію заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Заступник міського голови також зазначив, що з першою партією автобусів таких проблем не виникало.

Наразі у міській раді ведуть перемовини з постачальником та з’ясовують причини таких змін у комплектації автобусів.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Чергову партію МАЗів, якими міська влада «погрожувала» приватним перевізникам, купувати поки не будуть"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*