Бердичівський суд виніс вирок рецидивісту, який погрожував в залі суду прокурору

На Житомирщині завершився суд у справі бердичівлянина, який під час судового засідання погрожував вбивством та насильством процесуальному прокурору Бердичівської місцевої прокуратури та його рідним. Чоловіка визнано винним у скоєні злочину за ч. 1 ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та призначено реальне покарання.

За попередньо інформацією обласної прокуратури, 24-річний житель Бердичева, підозрюваний у вчиненні серії тяжких умисних злочинів, за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка з проникненням у житло, що завдала значної шкоди), під час розгляду клопотання щодо застосування до нього запобіжного заходу, безпосередньо у залі суду пригрозив прокурору та його родині.

Не зважаючи на молодий вік, чоловік вже має декілька судимостей. Проте сподівався, що до нього не застосують запобіжний захід у виді тримання під вартою. Однак прокурор наполягав саме на цьому, за що рецидивіст висловив погрозу, що у такому разі, він вчинить фізичну розправу над процесуальним керівником та його рідними.

На підставі доказів, зібраних органом досудового розслідування, суд визнав чоловіка винуватим і в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 185 КК України. 

Відтак за сукупністю вчинених злочинів, самовпевненому рецидивісту визначено остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців. 

Нагадаємо також, що на Житомирщині неодноразово засуджений за крадіжки рецидивіст зґвалтував трирічну дитину.

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівський суд виніс вирок рецидивісту, який погрожував в залі суду прокурору"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*