В Житомирі інспектори патрульної поліції проігнорували виклик | Times ZT

В Житомирі інспектори патрульної поліції проігнорували виклик

В ніч на понеділок в Житомирі перехожий виявив на тротуарі тіло невідомого чоловіка. Напівоголений чоловік лежав обличчям в асфальт, абсолютно не рухаючись. Небайдужий житомирянин визначив, що чоловік, який лежав на землі, ще живий, і викликав на місце події медиків та правоохоронців. Проте останніх так і не дочекався.

Про це перехожий, яким виявився відомий житомирський бізнесмен В’ячеслав Магалецький, розповів на своїй сторінці у фейсбук.

Чоловік зазначає, що телефонував до поліції тричі, відповідав на усі запитання диспетчера, що прийняла виклик, але безрезультатно.

Завдяки допомозі двох перехожих жінок та професіоналізму бригади невікладної допомоги, що прибула на місце за викликом, непритомного вдалося привести до тями.

“…бригада невідкладної допомоги зробила все дуже професійно. На відміну їм поліція так і не приїхала.
Приємно вразили лікарі. Хочу їм подякувати”, – наголошує В’ячеслав.

Чоловік також підкреслює, що неприємно вражений байдужістю житомирян, які бачили потерпілого, але оминали місце події, не бажаючи виділити хоч краплю часу на допомогу іншому.

“Неприємно: Хоча був пізній час, але транспорта вистачало. Проїхало декілька десятків автомобілів. Дивились зацікавлено. Але не зупинялися.”- зазначив бізнесмен.

Наразі невідомому надано необхідну медичну допомогу, а ми очікуємо і сподіваємось на коментар поліції щодо ігнорування виклику. Сподіваємось такий випадок швидше поодинокий, бо в іншому разі у випадку надзвичайної ситуації, нам, житомирянам, доведеться сподіватися лише на себе та небайдужих перехожих.

Нагадаємо також, що 22 квітня близько опівночі у Житомирі сталася подвійна ДТП за участю службового автомобіля патрульної поліції.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі інспектори патрульної поліції проігнорували виклик"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*