Безпека в інтернеті: кіберполіція інформує про види комп’ютерних вірусів

Безпека в інтернеті: кіберполіція інформує про види комп’ютерних вірусів

На сьогодні інтернет-технології є невід’ємною складовою нашого життя. Ми отримуємо діджитал-послуги від держави та бізнесу, передаємо мережею конфіденційну інформацію, спілкуємося онлайн з близькими на особисті теми. Нерідко цими даними намагаються заволодіти зловмисники, переслідуючи власні інтереси.

 При вчиненні злочинів хакери часто використовують шкідливе програмне забезпечення або ШПЗ, зокрема, комп’ютерні віруси https://cyberpolice.gov.ua/…/kompyuterni-virusy-ta-yak…/

 Для ефективнішого захисту від кіберзлочинців необхідно розуміти, як убезпечити себе та близьких від різних видів малварі.

До найпоширеніших видів шкідливого програмного забезпечення відносять:

  •  стілер;
  •  ратник;
  •  кліппер;
  •  майнер;
  •  сніффер;
  •  вірус-шифрувальник.

 Детальніше про ці види вірусів та як захиститися від такого ШПЗ – читайте на сайті Кіберполіції – https://cyberpolice.gov.ua/…/bezpeka-v-interneti…/

 Також нагадуємо, що несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж передбачає кримінальну відповідальність за ст. 361 КК України. Санкція передбачає до 15 років позбавлення волі.

Виманювання грошей від імені держустанов: кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему

Будьте першим, хто прокоментував "Безпека в інтернеті: кіберполіція інформує про види комп’ютерних вірусів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*