#OlimpicLab за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності» завітав 16 квітня до ліцею №12 в Житомирі. А наступного дня, 17 квітня, там же пройшов захід #DoLikeOlympians.
Учні ліцею взяли участь в руханці та в цікавих естафетах , де вони мали можливість пізнати Олімпійські та загальнолюдські цінності у командній боротьбі.
Захід провели Дмитро Гедзюк – аспірант ЖДУ ім.І.Франка та багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики та Марина Чорна – срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240416_161450_499-1024x768.jpg)
По завершенні змагань всі учасники отримали цінні подарунки від НОК України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240416_161518_652-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240417_180509_915-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240416_161502_327-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240417_181715_089-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240417_181709_534-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240417_180434_510-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240417_181658_604-1024x768.jpg)
#DoLikeOlympians завітав до Левківського ліцею Глибочицької ОТГ (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "#OlimpicLab в ліцеї №12 Житомира: руханка, естафети, командна боротьба (ФОТО)"