Завтра, 18 жовтня, ПП парк Крошенський в Житомирі роздаватиме халявну рибу з власного ставка. Про це свідчить оголошення, опубліковане у групі Крошня у Фейсбук.
Проте халявна риба “світить” не всім, а лише мешканцям Крошні і не більше 3 кг в одні руки. Тож, якщо плануєте безкоштовно порибалити, захопіть паспорт з пропискою, інакше зась.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/10/121577935_691924491409982_7969352646113146264_o-759x1024.jpg)
Житомиряни вже жваво обговорюють цю подію. Дехто висловив сумніви в якості риби, хтось підозрює підкуп виборців напередодні голосування, а когось обурює сам факт демонстрації паспорта в обмін на рибу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot-23.png)
Будьте першим, хто прокоментував "Бігом за халявою! В неділю житомирянам роздаватимуть безкоштовну рибу"