Міськрада Житомира загнала виборчу дільницю у занедбану будівлю без води і опалення (ФОТО, ВІДЕО)

Колись це був дитячий садок. Але вже більше 10 років будівлю за адресою провулок Шкільний, 7 не використовують за призначенням. Зовні вона виглядає занедбаною. Тим не менш, депутати міської ради та особисто мер Сергій Сухомлин – вирішили, що виборча дільниця №181453 має дислокуватися саме тут.

Заходимо у приміщення. Кімната для голосування загалом справляє непогане враження. Хай навіть замість столів тут старі шкільні парти. Але диявол, як відомо, криється у деталях. «Ви подивіться сюди!» – каже голова виборчої комісії Вікторія Кашапова. Дивлюсь – і бачу, що батарей опалення у кімнаті нема. Жодної.

І не тільки у цій кімнаті. Батареї відсутні у всьому приміщенні, де має засідати виборча комісія – і де 25 жовтня мають відбутися місцеві вибори. Вільні і чесні.

Якщо встановити стаціонарні батареї або масляні радіатори, якщо протягом кількох найближчих днів увімкнути опалення (це зараз я фантазую) – тепло все одно не буде. Бо ось тут, наприклад, нема скла. Вікно вибите.

Дивимося далі. Туалет виглядає жахливо – але це ще всі його «принади». Річ у тім, що води у будівлі нема. Зовсім.

Щоб користуватися туалетом – воду слід змивати відром. Щоб змити відром – воду слід завезти… Нема й умивальника, до речі.

 

Невідомо, за яку провину міська влада наслала таке прокляття на нещасну дільницю №181453. Адже неподалік є нормальні муніципальні приміщення – з водою, з опаленням, без бруду і без пилюки. Сергій Сухомлин днями розповідав, як він та його чиновники «героїчно» борються з пандемією. А тут ані працівники виборчої комісії, ані виборці – не зможуть елементарно вимити руки у день голосування. Це коли у Житомирі лютує COVID-19.

Вікторія Кашапова невтомно пише скарги та прохання в усі інстанції. Результатів поки нема.

Єдине тепле місце на виборчій дільниці – пухнастий кіт на підвіконні. Об нього можна хоча б погріти руки.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Міськрада Житомира загнала виборчу дільницю у занедбану будівлю без води і опалення (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*