Бійка у міськраді Житомира: Сухомлин хапав жінку за руки – і отримав по обличчю (ВІДЕО)

12 жовтня на засіданні виконкому Житомирської міської ради розгорівся скандал. У залу засідань зайшли житомиряни, які довго (і безуспішно) протестують проти АЗС на проспекті Незалежності. Ось як описує події один з користувачів Facebook (мову і правопис збережено): «Только что на заседании житомирского исполкома мэр начал вырываться из рук житомирян, которые задали ему один-единственный вопрос: «Когда вы снесете незаконную заправку под окнами многоэтажек, которая травит стариков и детей». Люди в открытую кричали, что мер – взяточник. Сухомлин пытался силой прорваться из толпы, вырывал телефоны у активистов  и пытался просто сбежать. Началась толкотня. Вызвали полицию и начальник горсоветовского юрдепартамента Черныша начал писать заявления на всех подряд. В Житомире назревает революция против коррупционной команды Сухомлина»

Posted by Виктор Викторович on Sunday, 11 October 2020

На цьому відео видно, як Сергій Сухомлин грубо хапає жінку за руки.

Posted by Виктор Викторович on Sunday, 11 October 2020

Ще одне відео. Міський голова Житомира намагається втекти, але йому не дають цього зробити. За словами очевидців, саме в ці секунди Сергія Сухомлина вдарили в обличчя.  

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Бійка у міськраді Житомира: Сухомлин хапав жінку за руки – і отримав по обличчю (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*