Людмила Зубко ініціювала черговий проєкт по захисту від Covid – мобільні медичні намети ПР

Житомиряни вже мають змогу перевірити сатурацію (рівень кисню у крові) у спеціальних мобільних медичних наметах. Вони почали працювати у рамках проєкту “Безпечний Житомир”, який ініціювала підприємиця і меценатка, кандидат на посаду міського голови Житомира Людмила Зубко.

 

Про початок проєкту вона розповіла в ефірі каналу СК1. Як наголосила Зубко, показник рівню кисню у крові є набагато ефективнішим методом виявити хворобу на ранніх стадіях, ніж проводити температурний скринінг.

“Захворюваність зростає, епідемія розкручується, як маховик. У цій ситуації мене вражає безпорадність влади – як центральної, так і місцевої. У пріоритеті зараз мають бути не асфальти, а турбота про людей. Я не втомлююся цього повторювати. “Безпечний Житомир” – це один з багатьох наших проєктів, які ми спільно з командою втілюємо фактично від початку жорсткого карантину весною”, – сказала Зубко.

Проєкт “Безпечний Житомир” Людмила Зубко реалізовує спільно з проректором Інституту медсестринства Ольгою Горай.

За даними медиків, знижений рівень кисню у крові є одним з показових симптомів захворювання на коронавірус, навіть за відсутності інших симптомів. При зниженні рівня кисню менше позначки 90% треба звертатись до лікаря і проводити тест, за результатом якого, якщо необхідно – лікуватись.

 

Для Людмили Зубко «Безпечний Житомир» вже не перший проєкт, спрямований на захист людей під час пандемії. Ще у березні за її ініціативи були розроблені протоколи безпеки для бізнесу. Згодом вона реалізувала проєкт “Безпечна школа” для інфекційної безпеки учнів, батьків та вчителів під час навчання в умовах пандемії.

Безпека і турбота про людей є одним із головних пунктів програмного документу “Маніфест успішного міста для людей”, з яким Людмила Зубко йде на вибори мера Житомира.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Людмила Зубко ініціювала черговий проєкт по захисту від Covid – мобільні медичні намети"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*