На Житомирщині готуються до другої хвилі covid: відкривають ще три лікарні для інфікованих

У Житомирській ОДА повідомили про відкриття ще трьох лікарень для хворих на коронавірус пацієнтів. Медзаклади другої хвилі відкриють у містах Черняхові та Андрушівці, а також у Романівському районі.

Вказану інформацію у понеділок, 12 жовтня, оголосив керівник області Віталій Бунечко під час чергового прес-брифінгу в приміщенні облдержадміністрації.

“Станом на сьогоднішній день жодної лікарні з повністю  заповненими ліжками у нас немає. Є більше 50% заповнених лікарень в Новограді, Житомирі та Житомирському районі. Ми відкриваємо лікарні другої хвилі (до цього вже було відкрито три таких медзаклади). Наразі також розглядаємо можливість відкриття ще двох лікарень в Андрушівці і в Романові. Ситуація поки що контрольована і не критична. Надзвичайно велике навантаження зараз у лікарів…(ред.редакцією)”, – розповів детальніше Бунечко.

За словами заступника керівника управління охорони здоров’я Сергія Березовського також відомо, що медичий заклад в Черняхові планують відкрити вже сьогодні, 12 жовтня.  Опісля ще одні лікарня для інфікованих коронавірусом з`явиться в Андрушівці, а згодом і в Романівському районі.

Нагадаємо, що з 15 жовтня українські школи відправляться на вимушені канікули.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині готуються до другої хвилі covid: відкривають ще три лікарні для інфікованих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*