Білорусь розпочала раптову перевірку бойової готовності військ

Сьогодні, 13 грудня, у білорусі розпочато раптову перевірку бойової готовності військ. Наказ про такі термінові заходи віддав особисто Олександр Лукашенко. Про це повідомила прес-служба Міноборони білорусі.

«Заходи матимуть комплексний характер, військам доведеться у найкоротші терміни висунутись у призначені райони, здійснити їхнє інженерне обладнання, організувати охорону та оборону, а також навести мостові переправи через річки Неман та Березина»,

 – заявили в Міноборони рб.

Передбачається, що на період проведення перевірки через пересування військової техніки та особового складу, тимчасово буде обмежено руху громадян (транспорту) окремими дорогами загального користування та ділянками місцевості.

Нагадаємо, що вчора у білорусі російські війська почали перекидати техніку ближче до українського кордону. Водночас експерти Інституту вивчення війни інформують, що Білорусь вже навряд вторгнеться в Україну, а усі ці заворушення на кордоні з Україною покликані лише аби відволікти особовий склад і техніку з нинішньої лінії фронту. 

Будьте першим, хто прокоментував "Білорусь розпочала раптову перевірку бойової готовності військ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*