У білорусі російські війська перекидають техніку ближче до українського кордону

В білорусі російські військові переміщують техніку ближче до кордону з Україною. Про це повідомила моніторингова група “Беларускі Гаюн”.

Разом з тим пропагандистські канали білорусі оголосили про початок чергового етапу бойового злагодження так званого спільного російсько-білоруського Регіонального угруповання військ.

Ближче до кордону з Україною в сторону полігону “Брестський” росіяни переміщують 24 од. військової техніки, включаючи 4 трали з танками Т-80, мінометну батарею, машини зв’язку, інженерну техніку.

Водночас експерти Інституту вивчення війни інформують, що Білорусь вже навряд вторгнеться в Україну, а усі ці заворушення на кордоні з Україною покликані лише аби відволікти особовий склад і техніку з нинішньої лінії фронту.  Більше того, за оцінками фахівців ISW, російський або білоруський наступ з Білорусі не зможе перерізати українські логістичні лінії на Захід.

Білоруське вторгнення не зможе зробити такого прориву, як і не зможе серйозно загрожувати Києву. Вступ Білорусі у війну в гіршому випадку відволіче українські сили від нинішньої лінії фронту на сході України“,

– йдеться у звіті інституту.

Будьте першим, хто прокоментував "У білорусі російські війська перекидають техніку ближче до українського кордону"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*