Більше 400 тонн піску житомирські комунальники використали за вихідні на очищення доріг міста

За вихідні дні, 13-14 лютого, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради використало 450 тонн піску на очищення доріг міста. Про це у понеділок, 15 лютого, розповів заступник міського голови Костянтин Підпокровний. 

«У вихідні дні у нас працювала дорожня техніка УАШ, сторонніх організацій не залучали. Загалом на прибирання снігу було залучено 12 одиниць техніки, це і трактори і грейдери. За два дні у нас висипано піскосуміші майже 450 тонн на місто. Також у суботу та неділю, тільки силами УАШ, продовжувався вивіз снігу із центральної частини міста. Сьогодні вже будемо залучати інші підрядні організації. За вихідні пройшлися по вул. Київській, зупинках громадського транспорту, перехрестях, пішохідних переходах. Завдання № 1 на тиждень — це вивезення снігу з центральної частини міста. Враховуючи те, що не було таких значних опадів, пішли чистити сніг на другорядні вулиці, які раніше не могли прибрати, це міжквартальні проїзди, провулки і вулиці, їх більше 30. Очищення тротуарів оцінюємо на тверду трійку, ідеального немає, але на основних вулицях по тротуару ходити можна». 

Крім того,  Костянтин Підпокровний зазначив, що сніг вивозять на очисні споруди водоканалу, де він просто тане:

«Сніг вивозимо на очисні споруди водоканалу, це передбачено по технічних нормах, там є відповідні умови для його зберігання, і подальшого таяння. Ми не можемо скидати сніг в річки та сквери, адже там багато протиожеледних матеріалів, таких, як сіль, піскосуміш, бішофіт».

Будьте першим, хто прокоментував "Більше 400 тонн піску житомирські комунальники використали за вихідні на очищення доріг міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*