Житомирські комунальники планують виділити ще до 300 тис грн на вивезення снігу

На вивезення снігу Житомирська міська рада планує виділити на цей тиждень ще близько 200-300 тис грн. Про це у понеділок, 15 лютого, повідомив заступник міського голови Костянтин Підпокровний:

«Сьогодні техніка використовується ще на безоплатній основі, із завтрашнього дня будемо залучати до вивезення снігу приватні структури на платній основі. Поки додатково КП „УАШ“ витрачено близько 150 тис грн на залучення додаткової техніки сторонніх організацій, на цьому тижні це буде коштувати в межах 200-300 тис грн, бо своїми силами вивезти сніг не можливо. Вже вивозили сніг на проспекті Миру, вул. Київській, Бердичівській, Вітрука, Перемоги, Чуднівській, всі центральні вулиці та проспекти. Наступні будуть більш другорядні — Грушевського, Князів Острозьких, Мазепи, Східна, продовжимо Покровську, Чуднівську і на цьому тижні плануємо завершити із центральними вулицями. На другорядних вулицях сьогодні працює 10 одиниць техніки –  це трактори, грейдери і 5 МАЗів. Зараз маємо більше 20 одиниць незадіяної техніки, 6 погрузчиків і до 20 грузових машин, від 10 до 40 тонн. Цю кількість буде розбито відповідно до ситуації, як мінімум 3-5 одиниць вантажної техніки буде вивозити сніг». 

Він також запевнив, що для запобігання ожеледі у місті достатньо очисних речовин до кінця зими:

«Піскосуміші достатньо до кінця зимового сезону, зараз в нас використана тільки половина. Бішофіту, який використовують на центральних вулицях для очищення плитки, також достатньо. За два дні, щоб запобігти ожеледі, висипано 450 тонн тільки піскосуміші».

Нагадаємо, що більше 400 тонн піску житомирські комунальники використали за вихідні на очищення доріг міста.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські комунальники планують виділити ще до 300 тис грн на вивезення снігу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*