Бюджет Житомира на 2021 рік зріс більше як на 2 млн грн

У Житомирі збираються побудувати індустріальний парк загальною вартістю 20 млн грн. Про це сьогодні, 17 лютого, повідомили під час засідання виконкому Житомирської міськради.

Будівництво відбудеться за фінансування Державного фонду регіонального розвитку та міськради. Зокрема з бюджету міста потрібно виділити 2 млн 222 тис 222 грн.

“Відповідно до постанови Кабміну, на поточний рік подається заявка управлінням капітального будівництва на фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. До переліку об’єктів попередньо включено будівництво індустріального парку на суму 20 млн грн. Необхідно передбачити співфінансування 2 млн 222 тис 222 грн – цю суму нам доведено обласним управлінням і затверджено на бюджетній комісії міськради. В додатку також передбачено перерозподіл коштів для направлення на виплату матеріальних допомог мешканцям Житомира”, – пояснили в міськраді. 

Нагадуємо, що новообраний голова Житомирської облради Володимир Федоренко обіцяв протягом 2021 року побудувати в Житомирі індустріальний парк та аеропорт.

Для довідки: індустріальний парк – це територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля.

Будьте першим, хто прокоментував "Бюджет Житомира на 2021 рік зріс більше як на 2 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*