Зламалась машина – не біда! Обирати майстерню та клієнтів з “Авто Гід” швидко та комфортно Р

Автомобіль завжди ламається в момент, коли він найбільше потрібен. Проте найгірше навіть не сам факт поломки транспорту, а те, що черги в автосервісах розписані на тиждень, а то й два наперед. Тому звернутись в автосервіс й отримати якісні, а головне вчасні послуги – це вже як поталанить. Проте тільки не з порталом Авто Гід. Усі сервісні центри для ремонту авто у Житомирі та області ви можете знайти саме тут, а головне домовитися з майстернею про зручний для вас час та день. 

Авто Гід – це портал для автомобілістів та автомайстрів, який полегшить пошук нових замовників для автомайстерень і дозволить власнику авто швидко знайти сервіс для вирішення будь-яких питань стосовно ремонту.

 

Отже, основна мета системи – забезпечити швидкий контакт власників транспортних засобів (від мотоциклів до вантажних авто та автобусів) і сервісменів (від приватних майстрів до великих СТО і дилерських салонів), щоб вирішити завдання стосовно обслуговування і ремонту будь-яких марок авто. Для цього на порталі є спеціальні інструменти для публікації інформації з актуальними запитами на автосервіс та інформації про власників автомайстерень. У результаті будь-який бажаючий за допомогою такої системи завжди може знайти найближчий, зручний та  потрібний сервіс для свого авто, а майстер – отримати роботу і нового клієнта.

 

На сайті Авто Гід ви зможете:

  1. отримати високоякісні послуги, які стимулюють кожного сервісмена мати високий рейтинг і хороші відгуки;
  2. знайти найвигідніший варіант за ціною і місцем обслуговування вашого авто;
  3. отримати рекламний майданчик для висвітлення діяльності автомайстерень, СТО та приватних умільців і знайти нових замовників.

Авто Гід – це сучасна платформа швидкого пошуку необхідного автосервісу (ремонту або обслуговування) для транспортних засобів різних брендів і типів. Весь розроблений функціональний інструментарій для користувачів представлений у вигляді веб сайту і враховує всю специфіку автомобільної тематики.

За своєю суттю Авто Гід є сервісним маркетплейсом з розширеним адаптованим функціоналом, в залежності від потреб автомобілістів.

Для кого створена ця система?

Наша розробка однаково підходить і власникам транспортних засобів, і автомайстрам будь-якого рівня (від великих СТО до приватних фахівців), оскільки дозволяє вирішувати кілька завдань одночасно: шукати потрібний сервіс по вже наявній базі, розміщувати заявки по ремонту та обслуговуванню авто, рекламувати свої послуги в конкретному регіоні, отримувати нових клієнтів і підвищувати свій рейтинг.

Чим Авто Гід відрізняється від звичайних дошок оголошень?

Як правило, дошки оголошень недостатньо враховують специфіку окремої галузі і намагаються бути універсальними для максимального охоплення інтересів користувачів. Вони також оптимізовані під продаж товарів, а не послуг. Система Авто Гід заточена саме під автомобільну сферу послуг, а не продаж. 

Що інноваційного в проекті?

Це платформа на основі сучасних web-технологій з максимально продуманою системою пошуку послуг з ремонту та обслуговування транспортних засобів в конкретному регіоні (а в перспективі і по всій Україні). Розробка враховує специфіку всієї автомобільної інфраструктури і дозволяє легко знаходити потрібний сервіс, отримувати роботу для всіх типів автомайстрів і контролювати якість наданих послуг.

Проект безкоштовний для користувачів?

Так, абсолютно БЕЗКОШТОВНИЙ як для власників СТО так і для простих автовласників. Розміщення інформації про свої послуги, ціни – безкоштовно. Так само і публікація заявок на ремонт та обслуговування є безкоштовною.

Чи буде система розвиватися в інших містах України?

Такий автосервіс вже успішно налагоджений в Харкові та Житомирі. Далі компанія планує реалізовувати сервіс і в інших міста країни. Платформа Авто Гід постійно допрацьовується і покращується, тому для авторів проекту потрібна популяризація цієї розробки, аби й в інших регіонах України був на неї попит. 

Чи будуть якісь спецумови для великих СТО або автосалонів?

Першочергово, платформа розроблена, щоб надавати рівні умови для всіх сервисменів – будь-то великі автосалони і їх мережі СТО. Однак для великих постачальників послуг сервіс готує спеціальний функціонал, який дозволить враховувати їх специфіку і пропонувати послуги ще ефективніше.

Будьте першим, хто прокоментував "Зламалась машина – не біда! Обирати майстерню та клієнтів з “Авто Гід” швидко та комфортно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*