Бійки та порушення комендантської години: мер Житомира пропонує військкомам посприяти спокою в місті

Бійки та порушення комендантської години: мер Житомира пропонує військкомам посприяти спокою в місті

У нічний час в Житомирі не всюди місцеві дотримуються комендантської години. Деінде збираються компанії, які спочатку весело проводять час, а після, напідпитку, переходять до з’ясування відносин. І судячи з усього, для таких людей в Житомирі війни немає. 

Нещодавно в Телеграм-каналі «Новини Житомира. phytomyr» опублікували відео масової бійки біля одного з барів міста. 

Міський голова Сергій Сухомлин, сьогодні, 1 вересня, під час позачергового засідання виконавчого комітету звернувся до начальника відділення призову Житомирського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з пропозицією залучати таких енергійних мешканців міста до захисту України: 

«У мене прохання, у нас тиждень тому була масова бійка в центрі Житомира. Може разом із поліцією звернути увагу на всі ці нічні заклади, бо в людей, бачу, дуже багато енергії, і вночі в місті влаштовувати такі бійки, я думаю, може вони з автоматом більше користі принесуть нашій державі. Бо у нас деякі заклади працюють, незважаючи на комендантську годину, і люди звертаються постійно і в поліцію, потрібно це відпрацювати. Наші поліцейські офіцери громади готові допомогти, щоб люди нормально відпочивали, бо і так постійно тривоги вночі, ну і користь державі також буде».

Нагадаємо, у раді готують ще один штраф для водіїв авто: за що каратимуть.

Будьте першим, хто прокоментував "Бійки та порушення комендантської години: мер Житомира пропонує військкомам посприяти спокою в місті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*