«Бог. Майдан. Війна» — майданівець Павло Кучер презентував в Житомирі свою поетичну збірку (ФОТО)

У суботу, 23 березня, у Житомирі в приміщенні Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулась презентація збірки поезій Павла Кучера «Бог. Майдан. Війна». На думку Павла Кучера, автора збірки, в ній переосмислюються ті події, які торкнулися кожного українця.

“Це перша моя надрукована збірка, але пишу вірші з 90-х років. Якось спочатку не було грошей видати, потім не було бажання цим займатися, зокрема із-за роботи. Хтось вважає, якщо людина вже “велика”, то вона не може писати вірші, ніби це їй не личить. Але Майдан дав зрозуміти, що потрібно перестати боятися. Якщо хтось вважає, що це не серйозно або не личить певним речам, то це їх думка”.

Також Павло розповів про свою активну громадську діяльність, про те як брав участь в 14-й Сотні самооборони Майдану та є співкоординатором Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані.

Детальніше:

До збірки увійшли вірші, здебільшого написані під час та після Майдану. Тематично розташовані за чотирма розділами. Розділ перший «Майдан» – поезія, що прийшла під час Майдану та після нього як осмислення. Розділ другий «Війна» – присвячено українсько-російській війні, що розпочалася з окупації Криму у лютому 2014 року. Розділ третій «Бог. Сума» – філософське осмислення споконвічних проблем людини. Розділ четвертий «Інше» – вірші на різні теми, що створюють смислове доповнення до трьох попередніх розділів.

Співавтор книги «Наш Майдан: Київ – San Francisco», написаної безпосередньо під час Революції Гідності спільно з Оленою Біляк.

  • 12
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "«Бог. Майдан. Війна» — майданівець Павло Кучер презентував в Житомирі свою поетичну збірку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*