Цього тижня українці перейдуть на літній час

Наприкінці цього тижня Україна перейде на літній час. В 2019 році українці переведуть стрілки на одну годину вперед в ніч з 30 на 31 березня о 3 годині ранку.

З неділі українцям доведеться звикати спати на годину менше, а на роботі підлаштовуватися під новий графік і встигати закінчувати робити свою роботу на годину швидше.

Оскільки різка зміна розпорядку дня шкодить організму людини, медики радять підготуватися до цього періоду заздалегідь. Аби уникнути зниження імунітету та порушення сну фахівці радять починати підготовку за тиждень до переведення стрілок. В цей період варто лягати спати на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай,потроху зрушувати час підйому, вечеряти легкими продуктами і не пізніше ніж за дві години до сну, більше гуляти на свіжому повітрі та уникати перенапруження.

Нагадаємо, що вперше стрілки годинника були переведені в 1981 році і відтоді, щороку українці переводять стрілки годинника на літній час. А в 1996 році було прийнято постанову Кабінету Міністрів “Про порядок обчислення часу”, згідно якої літній час в Україні щорічно встановлюється в останні березневі вихідні.

Нагадаємо, що на зимовий час українці перейшли в ніч з 27 на 28 жовтня.

  • 20
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Цього тижня українці перейдуть на літній час"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*