Богатир з Чернігова відвідав «Фестиваль Надії» у Бердичеві (ВІДЕО)

Другої суботи червня на Центральній площі Бердичева людно і гамірно: тут вирує атмосфера свята. Багато дітей і навіть цілих родин прийшли на «Фестиваль Надії», щоб весело провести вихідний день. Погода сприяє гарному настрою.

З Чернігова приїхав справжній богатир, котрому є що сказати і показати молоді.  Це зараз Євген майстер елементів силового екстриму, може легко гнути підкови, цвяхи, прути, розбивати ліктем бетонні блоки, згинати сковорідки. А у 17 років, розповідає, був наркозалежним. Але з Божою поміччю вже років з 10 показує силові номери.

«Дуже багато молодих людей, як я колись, живе безцільно, вони не знають цілі в житті. Вони просто проживають цей час. Я показую, що можна жити по-іншому. Не обов’язково сидіти в барах, з цигарками. Це не модно і не круто, життя можна прожити по-іншому. Кожна людина індивідуальна, це особистість», – каже Євгеній Хітяєв, богатир з Чернігова.

Силовому спорту чоловіка навчив місіонер з США Пітер Лоренс Мел – Чемпіон світу з пауерліфтингу, котрий врятував сотні людей із залежностями. Силач показує бердичівлянами ризиковий номер: долонею забиває цвях у дошку, не пробивши при цьому руки. Для виступу, каже Євген, все необхідне купує у магазинах. По завершенню покручений метал розбирають люди. На сцені, зізнається, максимально сконцентрований.  

«Немає межі у людини. Це дурість думати, що ти вмієш все або досяг усього в житті. Завжди є до чого прагнути і до чого рости. Ви унікальні, ви можете робити те, що не можуть інші. Ви думаєте не так, як думають інші. Бог вас створив для чогось на цій землі. Але біда, коли ми намагаємось бути чиєюсь копією. Будьте оригіналами, цей оригінал може відкрити тільки Господь», – додає богатир.

А тим часом на площі щасливі діти розбирають безкоштовну солодку вату і попкорн. Свято триває з флешмобами і виступами творчих колективів.

«Цей «Фестиваль Надії» покликаний показати людям, що є шлях у житті без страху, без очікування поганого. А саме з надією жити у майбутньому, йти у майбутнє з надією», – розповідає Вадим Шипілов, єпископ Української Асоціації церков «Блага звістка».

Організатори фестивалю від Бердичева додають: свято має ціль показати людям, що надія на майбутнє є попри життєві труднощі.

«Тому що не випадково ми народились в Україні, не випадково у цей час. Бо Біблія говорить нам, що нічого випадкового не буває. «Фестиваль Надії» – це дати людям надію, а вона одна тільки може бути – в Богові», – каже Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час» у Бердичеві.

На завершення запросили усіх священнослужителів Бердичева.

«Винесли 20-метровий прапор і щоб кожен священик – православний, католик, греко-католик, протестант – доторкнувся до нього і помолився за Бердичів, за Україну, благословив, щоб ім’я Господа утвердилось на нашій землі, щоб змінити Бердичів во славу Господню», – додає Леонід Жучков.

Організатори поставили собі за ціль проїхали з фестивалем різними містами України, щоб люди звертались до Бога у важкі часи життя.

Будьте першим, хто прокоментував "Богатир з Чернігова відвідав «Фестиваль Надії» у Бердичеві (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*