У суботу, 12 червня, житомирський ФК «Полісся» поступився київському ФК «Оболонь» з рахунком 1:2 у заключному 30 туру Першої ліги сезону 2020/21.
В Житомирі на центральному стадіоні «Полісся» житомирське «Полісся» приймало київську «Оболонь». Це був заключний домашній матч Першої ліги сезону 2020/21, в якому підопічні Сергія Шищенка зазнали поразки з рахунком 1:2.
Кияни вже на 17 хв забили гол у ворота жовто-зелених, а на 32 хв вирішили збільшили свої шанси на перемогу, закотивши ще один м’яч житомирянам.
Після перерви підопічні Сергія Шищенка усіма силами намагалися реабілітуватися, і на 52 хв матчу Василь Грицук забив киянам. Збільшити рахунок на свою користь чи хоча б його зрівняти житомирянам не вдалося.
Далі ФК «Полісся» йде у відпустку. На команду чекають кадрові зміни, як у складі гравців, так і в тренерському штабі.
Після гри головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко розповів, що продовжувати співпрацю з ним, як з головний тренером ФК «Полісся» надалі не будуть, і команду буде очолювати новий тренер. Ним став знаменитий футболіст 53-річний Юрій Калитвинцев, (раніше тренував «Олімпік» Донецьк).
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0853-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0866-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0895-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1025-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0885-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1080-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1132-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1123-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0897-1024x646.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0910-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0947-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0956-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1196-1-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1184-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1209-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1243-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1251-1024x684.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_1254-1024x684.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» програв у заключному матчі ФК «Оболонь», керівництво клубу змінило головного тернера (ФОТО)"